DUALTRON SPIDER 2 60V 30Ah 3984W s PMT 10" E-FIRE

 

Rezervovat testovací jízdu

 

DUALTRON SPIDER 2 od renomované společnosti Minimotors nabízí bezkonkurenční poměr výkon a váha. Nic takto výkonného a lehkého neseženete.

Můžeme doručit do:
7.6.2023
64 990 Kč 53 710,74 Kč bez DPH 64 990 Kč / 1 ks
Kategorie: Předváděcí
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 25 kg
Aretační háček sloupce řízení: ANO
Barva: černá
Carbon: ANO
CE certifikát: ANO
COC certifikát: ANO
Články baterie: 21700
Dojezd: 71 - 100 Km
IQ SW: NE
Maximální rychlost: 61 - 80 km/h
Možnost zapojení externí baterie do konektoru: NE
Nosnost: do 120 Kg
Odolnost proti vodě IPX: ANO
Osvětlení: ANO
PMT: NE
Pneu: Dušové
Přetaktování controlleru double click: NE
Tlumič řízení: NE
Určení: Město, Offroad
Váha: 21 - 35 Kg
Velikost baterie: 25 - 35 Ah
Velikost kol: 10''
Volty: 60V
Změna tuhosti odpružení: NE

Předváděcí model v zánovním stavu

Najeto: 2km

Stav produktu: Perfektní

Záruka: 2 roky od nákupu produktu

Příplatková výbava: PMT v hodnotě 4 000kč

spiderII

Pokud hledáte lehkou a zároveň výkonnou elektrickou koloběžku, pak je DUALTRON SPIDER 2 přesně to pravé pro vás. Kromě komfortní jízdy oceníte také krásný design, zmíněný dobrý výkon a vynikající přenositelnost. Elektrická koloběžka DUALTRON SPIDER 2 je svou hmotností, která činí pouhých 26.2kg, jednou z nejlehčích elektrických koloběžek na trhu.

WeChat Image_20210817110616

Technické údaje

Elektrická koloběžka Dualtron SPIDER 2 disponuje dvěmi velice výkonnými bezkartáčovým elektromotory BLDC s nominálním výkonem 1992W a špičkovým výkonem až 3984W. Řídící jednotka je 2x27 ampérová. Jednotky jsou umístěny v zadní opěrce na nohu pro lepší chlazení.

Baterie v elektrické koloběžce DUALTRON SPIDER 2 je Lg 60v s kapacitou 24 Ah nebo 30Ah. Dojezdová vzdálenost může být díky této baterii cca až do 120km. Nabíjecí porty jsou chráněny krytkou, která zabrání vniknutí nečistot.

  • Bateriový blok se nevyznačuje nežádoucím paměťovým efektem, a proto při správném nabíjení a údržbě vydrží mnoho let.

Pro koho je koloběžka určena

Tento typ koloběžky ocení především lidé, kteří hledají ten nejlepší poměr výkon a váha. Spousta moderních výkonných koloběžek je velmi těžká. To ale neplatí o Dualtronu Spider 2. Její váha 26.2kg je o více než 10kg menší, než mají stejně výkonné koloběžky jiných výrobců. Je tudíž velmi snadné ji složit a odnést či naložit do auta.

  • Pro tento fakt také hovoří dokonalý skládací systém, díky kterému se rychle složit a opět vrátit do použitelného stavu.

Ovládání

Ovládací systém elektrické koloběžky DUALTRON SPIDER 2 je řešen oblíbenou prstovou spouští. Díky rámu a pevným řídítkům, které jsou vyrobené z kované slitiny leteckého hliníku, je koloběžka pevná a pohodlná. K tomu přispívá i chrom-molybdenový materiál, který byl použit na výrobu hřídelí kol.

  • Dalším významným prvkem, který zvyšuje komfortní jízdu, jsou nášlapné plochy na bocích.

Elektrická koloběžka DUALTRON SPIDER 2 je vybavena dostatečně velkým a skvěle čitelným displejem EYE, na kterém zjistíte všechny potřebné údaje. Což znamená rychlost, aktuální rychlostní stupeň, denní ujeté kilometry (TRIP), celkově ujeté kilometry (ODO) a aktuální hodnoty nabití baterie. Vysoký jas displeje je zárukou, že údaje přečtete i za zhoršených povětrnostních podmínek. 

Jelikož jsme oficiální distributor a servis této značky pro ČR a SK, dokážeme vám poskytnout nadstandardní služby, jako je například support techniků při řešení závad nebo dostupnost náhradních dílů i po více než 10 letech od nákupu. Náš personál je pravidelně školen přímo výrobcem, takže vám s čímkoli dokáže fundovaně poradit.

WeChat Image_202108171106161

Rozměry

V rozloženém stavu má elektrická koloběžka DUALTRON SPIDER 2 rozměry 1115 x 1240 x 600 mm. Po složení se její rozměry upraví na 1115 x 280 x 600 mm. Maximální zatížení je uváděno do 120 kilogramů.

Kvalitní a bezpečná jízda

Pohodlí a bezpečnost jsou posíleny moderním typem čtyřnásobného odpružení podvozku a 10palcovými nafukovacími pneumatikami. Ramena držící přední kola byla vylepšena pro stabilnější a jistější jízdu. Tím pádem bude jízda dostatečně komfortní i na náročnějším terénu. Dalším vítaným prvkem jsou tvarovaná řídítka a pohodlné ergonomické gripy. Brzdy jsou kotoučové, na přední a zadním kole. Nabízí perfektní brzdný účinek se snadnou obsluhou. 

  • Brzdný účinek posiluje elektrická brzda, která má za úkol zabránit při vzniku extrémní situace zablokování kola.
  • Tento nepříjemný efekt pomáhá odstranit také elektronické ABS.

Potřebné komponenty koloběžky jsou instalovány v novém rámu, který vyniká stabilitou. Bezpečnost při jízdě posiluje také světelný systém 3. generace. Tvoří ho dvojité LED diody, osvětlení sloupku řízení, bočních panelů a zadní brzdová světla. Systém „kick-start“ zamezí nechtěnému startu z místa.

  • Jízdy se nemusíte vzdávat ani v nepříznivém počasí.
  • Vaše oblečení před znečištěním ochrání funkční blatníky, které mají IP54 certifikaci.
  • Podkluzu jezdce zabrání snadno udržovatelná nášlapná plocha.
  • Životnost baterie zvyšuje možnost rekuperačního dobíjení.

WeChat Image_202108171106162 

Závěr

Dualtron Spider 2 je tu zkrátka pro všechny, co chtějí dospělou koloběžku se skvělým výkonem a dlouhým dojezdem, ale často ji nosí v ruce a nebo nakládají do auta. Lepší poměr výkon/váha zkrátka nenajdete.

 

Dualtron popis Dualtron spider 2 popis 1Dualtron spider 2 popis 2

 TECHNICKÉ INFORMACE

6013D21F-F862-490A-97FC-450DDF8FF1EA 

Připomenutí

- Před použitím je důležité pečlivě přečíst návod k použití.

- Nesprávné použití výrobku může mít za následek vážné zranění.

- Dodržujte prosím aktuální dopravní předpisy.

- Ujistěte se, že vždy nosíte bezpečnostní vybavení (helma, rukavice, chrániče).

- Zakázané použití pro osoby mladší 12 let.

- Prosím, provádějte pravidelnou údržbu vašeho stroje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu