DUALTRON STORM 72V31.5Ah LG Předváděcí

Rezervovat testovací jízdu

 

Koloběžka Dualtron STORM zvládne pohodlně jakýkoliv terén. A díky tomu, že vyjede i větší úhel stoupání, je to ideální dopravní prostředek na dovolenou.

Brašna WILD MAN velká - 4L
Směrové a brzdové světlo Carry Bright
Světla na řídítka Carry Bright
Můžeme doručit do:
23.9.2021
Skladem
105 000 Kč –10 % 94 990 Kč 78 504,13 Kč bez DPH 94 990 Kč / 1 ks
Kategorie: Elektrické koloběžky
Záruka: 1 rok
storm 3.8.
Akce Novinka
ZDARMAZDARMA 105 000 Kč –10 %

Elektrická koloběžka Dualtron STORM 72 V 31.5 Ah LG 

Především pro jízdu v terénu je určena elektrická koloběžka Dualtron STORM 72 V 31.5 Ah LG . Díky vysokému výkonu, který je zajištěn elektromotory BLDC 6 640 W a obrovské baterií LG 72 V 35 Ah, máte jistotu, že vás vaše koloběžka nenechá ani pod prudkým kopcem a také se vám nestane, že jí dojde „šťáva“.

storm_big1

Technické údaje

Maximální odolnost a snadnou údržbu zajišťuje nový přepracovaný rám vyrobený ze speciálního hliníku, který je podobný materiálu používaném v leteckém průmyslu a je známý pod označením 6082-T6. Hřídele kol jsou vyrobené z chrom-molybdenové legované oceli, která má v sobě příměs uhlíku. Tento materiál nese označení SCM440.

 • Koloběžka disponuje dvěma nabíjecími porty, které urychlují nabíjení a třetím, který je určen připojení externí baterie.
 • Všechny porty jsou chráněny krytkami proti pronikání nečistot.
 • Celý bateriový blok je moderním systémem, který nemá známý nežádoucí paměťový efekt.
 • Tím pádem se vám za dobrou údržbu a správné nabíjení odmění dlouhodobou životností.

Vítaným vylepšením je také nové elektronické chlazení a nové motory. Pohodlí zajistí bezúdržbové a odolné odpružení podvozku. Dalším prvkem pro zvýšení komfortu jsou 11palcové nafukovací bezdušové terénní pneumatiky a pohodlím se vyznačující ergonomické gripy.

storm_big2

Pro koho je koloběžka určena

Pro koho je koloběžka vhodná? Otázka, na kterou je snadné odpovědět. Koloběžka Dualtron STORM 72 V 31.5 Ah LG  rozhodně nezklame milovníky adrenalinové jízdy. Je natolik silná, že nebudete mít problém vystoupat i do svahu se sklonem 35°. Pokud ji s sebou vezmete na dovolenou, budete mít možnost vychutnat si dlouhou a bezproblémovou jízdu kamkoliv, kam se vydáte.

 • Dojezd koloběžky je krásných 140 km.
 • Jen pro představu – mohli byste dojet na jeden „zátah“ z Prahy až do Karlových Varů.

Navíc je možné jet rychlostí až 100 km/h. Záleží ale vždy na několika okolnostech. Například hmotnosti jezdce nebo druhu terénu.

storm_big3

Ovládání

Základem ovládacího systému je oblíbená prstová páčka, kterou lze zároveň ovládat i tempomat. Displej také můžete propojit se čtečkou otisků prstů a získat tak jistotu, že vám s vaší koloběžkou neodjede někdo jiný. Ve fázi zrychlení uvítáte nově přidanou opěrku nohou v zadní části. Je určena nejen pro větší komfort, ale také pro vaši bezpečnost při adrenalinové jízdě.

 • Snadno čitelný displej EYE vám kdykoliv podá informace o rychlosti, aktuálním rychlostním stupni, denně ujetých kilometrech (TRIP), celkově ujetých kilometrech (ODO) a aktuálním nabití baterie.
 • Vysoký jas zajistí, že bude displej čitelný i v nepříznivých povětrnostních podmínkách.

storm_big4

Rozměry

Elektrická koloběžka Dualtron STORM má v rozloženém stavu rozměry 1300 x 1210 x 600 mm. Ve složeném stavu se sníží tyto údaje na 1300 x 600 x 3350 mm. Díky tomu, že se dají sklopit řídítka, bude koloběžka skladnější a nebudete mít problém ji naložit do zavazadlového prostoru běžného osobního vozu.

 • Celková hmotnost koloběžky je 40 kg a zvládne zatížení do 150 kilogramů.

storm_big5

Kvalitní a bezpečná jízda

Přesto, že koloběžka Dualtron Ultra2 dokáže vyvinout rychlost až 100 km/h, vyniká bezpečností díky konstrukčnímu zpracování a také několika základním prvkům. Bezpečně zastavit kdekoliv a kdykoliv budete moci s elektronickou brzdou a dvojitými plně hydraulickými brzdami se 160 mm disky. Dalším bezpečnostním prvkem je elektronické ABS, které zabrání zablokování kola během prudkého zabrzdění. Výrobce nezapomněl pochopitelně ani na vhodné osvětlení.

 • Koloběžka je vybavena trojitým předním LED světlometem, zadním světlem a brzdovým světlem, které jsou umístěné vzadu na opěrce nohou.
 • Tyto prvky oceníte především za snížené viditelnosti.

Tuhost elastomerového odpružení vpředu i vzadu, které se stará o vaše pohodlí za jízdy, si můžete nastavit díky vyměnitelné kazetě s elastomerem vzadu a vyměnitelným elastomerovým tyčinkám u předního odpružení. Tento prvek je prakticky bezúdržbový, a navíc velice spolehlivý.

 • Vzdávat se potěšení z jízdy na této koloběžce nemusejí ani méně zkušení jezdci.
 • Mohou si snadno aktivovat funkci „kick-start“, která zamezí nechtěnému startu z místa anebo stačí pro snížení výkonu koloběžky vypnout přední motor či navolit nižší rychlostní stupeň.

Komfort při jízdě v terénu je také posílen funkčními blatníky chránící vaše oblečení i v případě dešťové přeháňky. A právě v takovém počasí oceníte další prvek. Tím je nášlapná plocha pro zabránění podklouznutí nohy při jízdě.

Závěr

Koloběžka Dualtron STORM disponuje také možností rekuperačního dobíjení, které umožní vrátit částečně energii do baterie. Tím pádem máte dlouhou dobu určitou rezervu. Konstrukce koloběžky i veškeré její prvky jsou sladěné natolik, že je tento dopravní prostředek pohodlný pro jízdu na hladkém asfaltu i na takzvaných kočičích hlavách ve městě.

 

 

TECHNICKÝ LIST

Výkon 6640 W 
Baterie 72V31.5Ah
Dojezd až 120km
Maximální rychlost 100km / h *
   
Brzdy Disk + elektrický
Pneu 11 palců
Sklon 35°
Hmotnost 40 kg
Plné nabití 11:00
Osvětlení LED přední a zadní
Maximální zatížení 150 kg
Složená délka 1210 mm
Složená výška 525 mm
Složená šířka 318 mm
Rozložená délka 1210 mm
Rozložená výška 1219 mm
Rozložená šířka 600 mm
Brzdové světlo Ano
Záruka 2 roky

Připomenutí

- Před použitím je důležité pečlivě přečíst návod k použití.

- Nesprávné použití výrobku může mít za následek vážné zranění.

- Dodržujte prosím aktuální dopravní předpisy.

- Ujistěte se, že vždy nosíte bezpečnostní vybavení (helma, rukavice, chrániče).

- Zakázané použití pro osoby mladší 12 let.

- Prosím, provádějte pravidelnou údržbu vašeho stroje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: