Dualtron Thunder 60V35Ah

Koloběžka Dualtron Thunder 60 V 35 Ah je díky svému výkonu a velké dojezdové vzdálenosti určena pro jízdu v městském provozu i do náročného terénu. 

Položka byla vyprodána…
Objednáno
95 000 Kč –16 % 79 990 Kč 66 107,44 Kč bez DPH 79 990 Kč / 1 ks
Kategorie: Elektrické koloběžky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Elektrická koloběžka Dualtron Thunder 60 V 35 Ah

Jednou z nejvýkonnějších elektrických koloběžek je Dualtron Thunder 60 v 35 AH. Tento dvoumotorový stroj překvapí svým celkovým výkonem 5400 W. Což znamená, že žádný kopec nebude pro ni problémem. Je ideálním dopravním prostředkem na každodenní cesty do zaměstnání, na nákupy i na výlety po okolí.

 • Každý majitel na ní ocení především dokonalé konstrukční zpracování a také jednoduchý a zároveň praktický design.

Technické údaje

Řídítka a rám koloběžky Dualtron Thunder jsou vyrobeny ze speciálního hliníku 6082-T6 podobnému tomu, který se využívá v leteckém průmyslu. Na hřídele kol byla použita chrom-molybdenová legovaná ocel s příměsí uhlíku (SCM440). Tyto vysoce kvalitní materiály jsou zárukou pevnosti a odolnosti tohoto dopravního prostředku. Další výhodou jsou 11palcové nafukovací bezdušové pneumatiky a ergonomické gripy. Pohodlí při jízdě dodá bezúdržbové elastomerové odpružení podvozku. Chladič je umístěn ve spodní části a tím pádem zabraňuje přehřátí a poškození řídící jednotky.

 • Dva elektromotory umožňují extrémně vysoký výkon, který dosahuje až 5400 W.
 • Dojezdová vzdálenost je 120 km.

Pro koho je koloběžka určena

Tento typ koloběžky ocení skutečně každý. I ten, kdo má z jízdy na rychlé koloběžce tak trochu obavy. Koloběžka Dualtron Thunder 60 v 35 Ah je vybavena vším, co zjednoduší ovládání a také zvýší bezpečnost.

 • Jedním z takových prvků je protiblokovací brzdový systém ABS.
 • Další vychytávkou jsou funkční blatníky a IP54 certifikace.
 • Vaše oblečení tak zůstane čisté i v případě, že vás cestou potká dešťové přeháňka.

Je to tedy ideální dopravní prostředek pro cesty do zaměstnání i pro zábavu. Koloběžku Dualtron Thunder si můžete vzít s sebou na dovolenou a prozkoumávat místa, na která byste se autem nepodívali.

Ovládání

Plynová páčka koloběžky je ovládána oblíbenou prstovou spouští a má v sobě zakomponovaný i tempomat. Displej se dá propojit se čtečkou otisků prstů. Na velkém a přehledném displeji EYE od společnosti Minimotors najdete všechny potřebné údaje.

 • Dozvíte se rychlost, aktuální rychlostní stupeň, denně ujeté kilometry (TRIP) i celkově ujeté kilometry (ODO).
 • Další informací je aktuální nabití baterie.

Displej je snadno čitelný i v nepříznivých povětrnostních podmínkách.

Rozměry

V rozloženém stavu má koloběžka Dualtron Thunder rozměry 1238 x 1219 x 609 mm. Ve složeném stavu počítejte s rozměry 1238 x 543 x 319 mm. Její celková hmotnost činí 43 kg. Snese zatížení až 120 kg.

 • Nový skládací systém 3. generace umožní koloběžku složit a přenášet.
 • Díky možnosti sklopení řídítek se stane koloběžka ještě více kompaktní a snadno ji tak naložíte do zavazadlového prostoru svého automobilu.

Kvalitní a bezpečná jízda

O bezpečnost při jízdě se postará hned několik prvků. Jedním ze základů je vylepšení pevnosti a odolnosti rámu pro vaše bezpečí i ve vyšší rychlosti. Pohodlí při jízdě je vytvořeno díky revolučnímu elastomerovému odpružení vpředu i vzadu. Výhodou je možnost nastavení podle vašich požadavků. Ve třech krocích nastavíte tuhost anebo si jednoduše vyberete z dalších pěti kazet s různou tuhostí elastomeru. Tento vysoce spolehlivý typ odpružení je téměř bezúdržbový. Dalším prvkem pro bezpečnou jízdu jsou dvě hydraulické brzdy se 160 mm kotouči. Tím pádem se můžete spolehnout na vynikající brzdnou sílu, která je ještě posílena inovativním dvojčinným třmenem. Díky tomu zabrzdíte v jakékoliv rychlosti. Osvětlení je řešeno dvojitým předním LED světlometem, zadními světly a brzdovými světly. Díky aktivaci funkce „kick-start“ nedojde k nechtěnému startu z místa.

 • Výkon koloběžky můžete také snížit vypnutím předního motoru nebo navolit nižší rychlostní stupeň na displeji.

Závěr

Koloběžka umožňuje pohodlnou a bezpečnou jízdu v městském prostředí i v náročnějším terénu. Pro větší pocit bezpečí slouží nášlapná plocha, která zabrání podkluzu nohy jezdce i při nepříznivých povětrnostních podmínkách.

 • Příjemným překvapením je promyšlený systém modrého osvětlení pod nášlapnou plochou.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: