Dualtron X V2 72V42Ah

Rezervovat testovací jízdu

 

Dokonalým strojem pro rychlou adrenalinovou, ale naprosto bezpečnou jízdu v každém terénu, je elektrická koloběžka Dualtron X V2 72 V 42 Ah.

Objednáno
189 000 Kč –13 % 164 999 Kč 136 362,81 Kč bez DPH 164 999 Kč / 1 ks
Kategorie: Elektrické koloběžky
Záruka: 2 roky
DU X.1
ZDARMAZDARMA 189 000 Kč –13 %

Dualtron X V2 72 V 42 Ah

Jednou z nejvýkonnějších elektrických koloběžek, které jsou na trhu, je Dualtron X V2 72 V 42 Ah. Výrobce vylepšil konstrukci, chlazení a inovoval odpružení. Jízda na ní je skutečný adrenalinový zážitek, který je posílen skutečně velkým výkonem 8300 W. I přes svůj maximální výkon je vysoce bezpečná.

 • Dalším bonusem je nadčasový design

Technické údaje

Elektrickou koloběžku Dualtron X V2 72 V 42 Ah pohání dva masivní motory BLDHC s výkonem 8300 W a baterií 72 V s kapacitou 42 Ah. Tím pádem se můžete spolehnout nejen na rychlou jízdu, která dosáhne až 110 km/hod., ale také na jistotu dlouhého dojezdu.

 • Počítejte až se 150 kilometry a s vyjetím každého kopce.

Spodní strana desky chlazení je tvořena kovovým dílem, který chrání baterii a řídící jednotku. Vestavěný chladič umožňuje lepší proudění vzduchu k baterii. Přepracovaný je také celý rám koloběžky, který je vyroben ze speciálně kovaného hliníku 6082-T6. Jedná se o podobný typ, který se využívá v leteckém průmyslu. Hřídele kol jsou vyrobeny z chrom-molybdenové legované oceli s příměsí uhlíku. Tato ocel je známá pod označením SCM440.

 • Oba tyto vysoce kvalitní materiály jsou zárukou pevnosti a bezpečné jízdy.

Pro koho je koloběžka určena

Tento stroj ocení především vyznavači adrenalinové jízdy. Pro pojíždění ve městě na nákupy se tedy příliš nehodí. Je to spíše parťák na dovolené a na výlety po rovném i kopcovitém terénu.

 • Dalším důvodem, proč by si měli tento stroj pořídit spíše více tělesně disponovaní jezdci, je vyšší hmotnost koloběžky.
 • Ta je cca 66 kilogramů.
 • Tudíž manipulace s ní nebude právě jednoduchá.
 • Vyšší hmotnost je ale vykoupena skutečně nevšedním zážitkem z rychlé a bezproblémové jízdy.

Ovládání

Výkon koloběžky ovládá jezdec oblíbenou prstovou páčkou, kterou se dá ovládat i tempomat. Další výhodou je možnost propojení se čtečkou prstů. Tím pádem bude elektrická koloběžka Dualtron X V2 72 V 42 Ah připravena pouze pro vás a nemusíte mít obavy, že vám s ní odjede někdo jiný. Díky nastavení předního i zadního odpružení, které je možné v 19 krocích, eliminujete nepříjemné nárazy při nerovnostech vozovky, při výmolech nebo přejíždění obrubníků. Svou koloběžku tedy vždy přizpůsobíte terénu, do kterého se s ní vydáte.

 • Dvojité plně hydraulické brzdy dodají potřebnou brzdnou sílu a spolehlivost.
 • Prostě budete schopni zabrzdit z jakékoliv rychlosti.

Díky možnosti rekuperačního dobíjení můžete vracet část energie do baterie. Nabíjecí porty, určené pro rychlonabíjení, najdete na horní desce nášlapné plochy a jsou chráněné krytkami, které zabrání průniku nečistot. Bateriový blok nezná nežádoucí paměťový efekt a při správném zacházení vydrží po mnoho let.

 • Díky zdvojené řídící jednotce dosáhnete rychlosti až 110 km/h.
 • Záleží pochopitelně na hmotnosti jezdce, venkovní teplotě a v neposlední řadě i terénu.

Rozměry

Koloběžka Dualtron X V2 72 V 42 Ah má v rozloženém stavu rozměry 1305 x 1250 x 6320 mm. Ve složené stavu se rozměry upraví na 1305 x 780 x 350 mm.

 • Hmotnost koloběžky je 66 kg a snese zátěž až 150 kilogramů.

Kvalitní a bezpečná jízda

O pohodlí jezdce se postarají přední a zadní nastavitelné tlumiče, pohodlné ergonomické gripy a také obrovské 13palcové nafukovací pneumatiky. Na řídítkách je umístěn inovovaný a podsvícený kombinovaný spínač.

 • Dále je koloběžka vybavena dostatečně velkým a snadno čitelným displejem EY3 od společnosti Minimotors.
 • Snadno se zorientujete v uvedených údajích o rychlosti, aktuálním rychlostním stupni, denně ujetých kilometrech (TRIP), celkově ujetých kilometrech (ODO) a aktuálním stupni nabití baterie.
 • Displej je díky vysokému jasu čitelný i v nepříznivých povětrnostních podmínkách.

Pro tento typ velice výkonné koloběžky je vítaným bezpečnostním prvkem elektronické ABS, které zabrání zablokování kol při náhlém prudkém brzdění. Bezpečnost je posílena také systémem osvětlení, které sestává z trojitých předních LED diod na každé straně, silného čelního světla umístěného na sloupku řízení, zadního světla, brzdových světel a směrovky.

 • Při jízdě v nečekané přeháňce oceníte funkční blatníky, které vás ochrání před zašpiněním od cákající vody.
 • Podkluzu nohy jezdce v extrémní situaci zabrání snadno udržovatelná nášlapná plocha.

Závěr

Koloběžka Dualtron X V2 72 V 42 Ah se svým vzhledem vymyká zaběhnutým kolejím díky svému až futuristickému vzhledu. Dále od ní očekávejte extrémní výkon, dokonalé pohodlí a mimořádnou spolehlivost. Příjemně vás překvapí nevšední podsvícení spodní části nášlapné plochy, díky němuž bude na silnici vytvářet zajímavé efekty.

 • Počítejte ale s tím, že za vysokou kvalitu budete muset více připlatit.

 

Připomenutí

- Před použitím je důležité pečlivě přečíst návod k použití.

- Nesprávné použití výrobku může mít za následek vážné zranění.

- Dodržujte prosím aktuální dopravní předpisy.

- Ujistěte se, že vždy nosíte bezpečnostní vybavení (helma, rukavice, chrániče).

- Zakázané použití pro osoby mladší 12 let.

- Prosím, provádějte pravidelnou údržbu vašeho stroje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: