Kaabo Mantis 8 PRO PLUS 24.5Ah LG-FULL-HYD BRAKE ZOOM

Rezervovat testovací jízdu

V elektrické koloběžce Kaabo Mantis 8 PRO + získáte pohodlný a spolehlivý dopravní prostředek pro všechny typy terénů. Navíc s dlouhou dojezdovou vzdáleností. 

 

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Směrové a brzdové světlo Carry Bright
Světla na řídítka Carry Bright
Objednáno Objednáno Zvolte variantu
Značka: Kaabo
50 000 Kč 50 000 Kč od 50 000 Kč –10 % –16 % až –16 % 44 990 Kč 41 990 Kč od 41 990 Kč 37 181,82 Kč bez DPH 34 702,48 Kč bez DPH od 34 702,48 Kč bez DPH
Kategorie: Elektrické koloběžky
Záruka: 2 roky
kaabo mantis 8 lite
Akce Novinka
50 000 Kč 50 000 Kč od 50 000 Kč –10 % –16 % až –16 %

Elektrická koloběžka Kaabo Mantis 8 PRO  24,5Ah LG-FULL-HYD

Brake

Ekoloběžka Kaabo Mantis 8 PRO  24,5Ah LG-FULL-HYD Brake

Elektrická koloběžka Kaabo Mantis 8 vás překvapí svým neuvěřitelným výkonem, které zajišťují především duální motory. Při využití předního i zadního 800 W motoru vyvine koloběžka rychlost až 70 km/h. Na jedno nabití má dojezd až 90 km. I tím se odlišuje od běžných typů elektrických koloběžek. Velká baterie 24,5AH se nabije cca mezi deseti až dvanácti hodinami. Výhodou je tedy to, že na kratší vzdálenosti si nemusíte s dobíjením dělat tak často starosti.

  • O stavu baterie vám podá informace systém BMS Smart Battery Management Systém.
  • Tento prvek také zvýší účinnost baterie.
 MANTIS-8-dual-1

Technické údaje

Pro vynikající ovládaní má tento model výkonné přední a zadní plně hydraulické kotoučové brzdy s elektrickým ABS. Nemusíte se tedy obávat vyjet do každého počasí. Komfort a bezpečnost i za deště zvyšuje nášlapná plocha koloběžky, která je pokryta gumovou podložkou. Tím pádem boty nekloužou. Podložka navíc zakrývá otvory pro šrouby. Do výbavy také patří přední a zadní pružiny.

  • Pneumatiky o rozměrech 8“ zajistí hladkou a plynulou jízdu.

Hlavní konstrukce je vyrobena z pevného hliníku (6082-T6), který připomíná letecký hliník. Na hřídele kol byla použita chrom-molybdenová legovaná ocel s příměsí uhlíku (SCM440). Elektrická kabeláž je důmyslně vedena a účelově obalena pouzdrem. Tím pádem je chráněná a zvyšuje se tím její životnost.

e2_1

e4

Pro koho je koloběžka Mantis 8 PRO + určena

Tento typ koloběžky uspokojí i toho nejnáročnějšího vyznavače klidné či adrenalinové jízdy. Stane se vaším parťákem na cesty do zaměstnání i na výlety. Bez problémů zvládne stoupání až 35 %. Po ukončení jízdy ji můžete snadno sklopit a dát do auta nebo uskladnit. Skládací mechanismus je velice stabilní a je řešen sklopitelnou tyčí řízení. Sklopení tyče řízení umožňuje upevněná stahovací objímka, která připomíná kovové pouzdro a která se dá posouvat směrem nahoru a dolů.

  • Mantis používá oproti konkurenčním koloběžkám objímku s protilehlými rychloupínáky.
  • Ty jsou mnohem pevnější a efektivnější.

Díky robustní konstrukci je koloběžka odolná a všechny díly jsou z kvalitních materiálů. Mile vás překvapí velice tichý chod vašeho nového vozítka. Jediné, co budete slyšet, jsou masivní motory.

e5

 

Ovládání

Na první pohled velice elegantní koloběžka Mantis má účelně řešený kokpit s dostatečně širokými řídítky ve stylu jízdního kola. Další součástí je prstová páčka, kterou lze regulovat výkon s displejem EY3 od Minimotors.(záleží na zvoleném modelu)

  • Displej je natolik jasný, aby byl čitelný i na přímém slunci.
  • Pro noční vidění je určeno zelené podsvícení.

Na displeji jsou uvedené údaje o rychlosti, aktuálním rychlostním stupni, ujetých km za jeden den i celkový počet km. Dále pak i úroveň nabití baterie. Na pravé straně řídítek najdete tlačítka na ovládání režimu motoru a napájení (režim ECO nebo rychlejší turbo). Jízdu si snadno přizpůsobíte pomocí nastavení „P“ voleb. Zde se dostanete do jízdního režimu a napájení. V případě nouze je možné využít rekuperační dobíjení, díky kterému se částečně vrátí energie do baterie.

e7

Rozměry

V rozloženém stavu má koloběžka rozměry 1160x 560 x 478 mm.  Celková hmotnost koloběžky je 26.8kg. 

e3_1

Kvalitní a bezpečná jízda

Propracovaný brzdný systém vám zaručí vynikající brzdný účinek a také možnost nastavit sílu brzdění. Vše je dáno díky systému plně hydraulických kotoučových brzd ZOOM. Nastavení síly brzdění je možné dalším prvkem, kterým je dvojitá elektronická brzda.

  • Elektrická koloběžka Kaabo Mantis 8 PRO +  24,5Ah LG-FULL-HYD brake je také vybavena elektronickým ABS (protiblokovací brzdový systém).
  • Ten zabrání zablokování kol, ale můžete jen jednoduše deaktivovat.

Začátečníci jistě ocení možnost aktivace funkce Kick-Start, který zamezí nechtěnému startu z místa. Její velký výkon je také možné snížit vypnutím předního motoru nebo nastavením nižního rychlostního stupně.

e10

Koloběžka Mantis je univerzálním dopravním prostředkem pro jakýkoliv typ povrchu. Můžete vyjet do terénu a zvolit si trasu i s velmi prudkým kopcem. Vyniká vysokou bezpečností a elegantním designem.

e9

10a2f69eface7c7ba18936d39a95965c

 Připomenutí

- Před použitím je důležité pečlivě přečíst návod k použití.

- Nesprávné použití výrobku může mít za následek vážné zranění.

- Dodržujte prosím aktuální dopravní předpisy.

- Ujistěte se, že vždy nosíte bezpečnostní vybavení (helma, rukavice, chrániče).

- Zakázané použití pro osoby mladší 12 let.

- Prosím, provádějte pravidelnou údržbu vašeho stroje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: