KAABO MANTIS KING GT

Pokud hledáte koloběžku vybavenou nejnovějšími a nejlepšími technologiemi, Kaabo Mantis King GT by měla rozhodně být ve vašem hledáčku.

Můžeme doručit do:
10.12.2022
Skladem
64 990 Kč 53 710,74 Kč bez DPH 64 990 Kč / 1 ks
Kategorie: Elektrické koloběžky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 33.5 kg
? Barva: ČERNÁ
mantis king gt 2
Novinka

Kaabo Mantis King GT – rychlá, spolehlivá a skladná elektrokoloběžka

Tento nový model je vybaven špičkovým TFT displejem, sinusovým ovladačem, výkonnými elektromotory, které jsou schopny dosáhnout maximální rychlosti 43 km/h, stoupavosti 30 ° a maximálního dojezdu 90 km.  Jízda na této elektrokoloběžce s moderním, dravým designem, který skutečně trochu připomíná kudlanku, podle které tato elektrokoloběžka získala své jméno, je skutečným zážitkem. Její 2 motory o výkonu 1100  W jí umožní doslova vystřelit kupředu a dovézt vás tam, kam potřebujete. Baterie Samsung 60 V 24 A Samsung zajistí, že budete mít na svých cestách vždy dostatek energie a 10" x 3" pneumatiky, společně s výborným nastavitelným odpružením, se postarají o vaše dokonalé pohodlí, ať už pojedete po hladkém asfaltu, nebo hrbolaté dlažbě.

Kaabo Mantis King Gt Electric Scooter 1

Kaabo Mantis King GT se velmi dobře ovládá – zrychlování je plynulé díky dvěma 27ampérovým regulátorům se sinusovým průběhem, které umožnují lepší ovládání při nižších rychlostech a plynule dodávají silný výkon motorům.

Koloběžka Kaabo Mantis King GT je také vybavena novým skládacím mechanismem, který má dvojitou ochranu a umožňuje rychlé skládání a rozkládání koloběžky. Výhodou je, že po složení se koloběžka automaticky uzamkne, takže nehrozí její rozložení například během přepravy v MHD. Ve složeném stavu zabírá koloběžka prostor pouze 1274 x 172 x 563 mm, díky čemuž se pohodlně vejde například do kufru auta.

Kaabo Mantis King Gt Electric Scooter 2

Hydraulické brzdy zajistí bezpečnou jízdu

Bezpečí během jízdy je zajišťováno dvojitými kotoučovými hydraulickými brzdami o průměru 140 mm v kombinaci s elektrickou EABS brzdou, která nejen dokáže zabránit smyku během prudkého brzdění, ale také obsahuje funkci rekuperace elektrické energie, takže během brzdění dobíjí baterie elektrokoloběžky.

Při jízdě na elektrokoloběžce, obzvláště v horších světelných podmínkách, je velmi důležité dát o sobě vědět ostatním účastníkům provozu. To u modelu Kaabo Mantis King GT zajišťují blinkry v přední i v zadní části koloběžky, LED pásky na obou stranách a výkonná LED světla, která se postarají, abyste i potmě dokonale viděli a byli viděni. Mantis je vybaven i daleko slyšitelnou elektrickou houkačkou, která varuje chodce před vaším příjezdem.

Kaabo Mantis King Gt Electric Scooter 4

Kaabo Mantis King GT je ideální volba

Pokud hledáte rychlou, spolehlivou a výkonnou elektrokoloběžku s moderním designem, je Kaabo Mantis King GT ideální volba. Skvěle čitelný TFT displej, ze kterého pohodlně zjistíte veškeré údaje o vaší jízdě i na přímém slunečním světle, široká a pohodlná paluba vybavená protiskluzovým povrchem, skvělý skládací mechanismus, rychlé a plynulé zrychlení a mnoho dalších technologických vychytávek dělá z Kaabo Mantis King GT kandidáta na jednu z nejlepších koloběžek roku 2022.

 

 

Kaabo Mantis King Gt Electric Scooter 3

 

Kaabo Mantis King Gt Electric Scooter 5

Kaabo Mantis King Gt Electric Scooter 5

Kaabo Mantis King Gt Electric Scooter 6

Kaabo Mantis King Gt Electric Scooter 7

Kaabo Mantis King Gt Electric Scooter 8

Kaabo Mantis King Gt Electric Scooter 9

Kaabo Mantis King Gt Electric Scooter 10

Kaabo Mantis King Gt Electric Scooter 11

Kaabo Mantis King Gt Electric Scooter 12

Kaabo Mantis King Gt Electric Scooter 13

Kaabo Mantis King Gt Electric Scooter 16

Kaabo Mantis King Gt Electric Scooter 16

Kaabo Mantis King Gt Electric Scooter 17

Kaabo Mantis King Gt Electric Scooter 18

Kaabo Mantis King Gt Electric Scooter 19

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu