Motor 72V pro ZERO 11X

Položka byla vyprodána…
PŘEDOBJEDNÁVKA
Značka: ZERO
11 500 Kč –13 % 9 990 Kč 8 256,20 Kč bez DPH 9 990 Kč / 1 ks
Kategorie: Náhradní díly
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…
ZERO Parts 81
11 500 Kč –13 %

Výkonný elektro motor 72V pro koloběžku ZERO 11X 

Jednou z nejdůležitějších součástí každé elektrokoloběžky je samozřejmě výkonný a kvalitní motor. Ten, který si právě prohlížíte, je určen pro koloběžky ZERO 11X a jde o skutečně nadupaný stroj, který vaši koloběžku dokáže vystřelit kupředu s nekompromisní energií rozzuřeného býka. V elektrokoloběžce ZERO 11X  jsou tito neúnavní tahouni hned dva – společně dají dohromady brutální sílu 6 400 W, umožňující  této elektrokoloběžce rozjet se rychlostí až 95 km/h. Motor pro ZERO 11X je napájen baterií s napětím 72 voltů a při plném výkonu jím protéká napětí 40 ampérů. Jedná se o skutečného dravce – jeden z nejsilnějších elektromotorů, které se u koloběžek používají.

Motory jsou v elektrické koloběžce ZERO 11X uloženy v nábojích předního a zadního kola,  takže zajišťují dokonalou manévrovatelnost a bleskové zrychlení. Elektrokoloběžka je po přidání plynu okamžitě připravena vystřelit kupředu rychlostí 60 km/h a po chvíli zrychlit až na neuvěřitelných 95 km/h. Nezkrotná síla jejího motoru vás nezklame nejen na rovině a na městských silnicích, ale ani v terénu nebo při stoupání – rychle a spolehlivě vás doveze přesně tam, kam potřebujete.

Elektromotory pro koloběžky ZERO 11X jsou vysoce kvalitní, odolné, prakticky bezporuchové a bezúdržbové. Zvládnou jakýkoli terén a jsou prakticky nezničitelné. Pokud však z nějakého důvodu potřebuje vaše koloběžka náhradní motor, stačí si jej pouze objednat. Váš motor pro ZERO 11X okamžitě odešleme na vaši adresu, kde jej budete mít do dvou pracovních dnů.

Výměna elektromotoru není nijak složitá a snadno ji zvládne průměrně šikovný amatér. Objednejte si náhradní motor ZERO 11X 72 V a vraťte vaší elektro koloběžce její původní výkon. Brzy opět můžete společně vyrazit na cesty – vy i vaše nadupaná elektro koloběžka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu