Nami Burn-e 2 MAX - 72V 32AH 8400W

Koloběžka Nami Burn-E Viper patří mezi elitu na trhu. Extrémní výkon, bezkonkurenční odpružení, dlouhý dojezd a skvělá ovladatelnost.

Můžeme doručit do:
6.6.2023
Skladem
Značka: NAMI ELECTRIC
104 990 Kč 86 768,60 Kč bez DPH 104 990 Kč / 1 ks
Kategorie: Předváděcí
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 47 kg
Aretační háček sloupce řízení: NE
Barva: černá
Brzd. kotouče (průměr): 160mm
Carbon: ANO
CE certifikát: ANO
COC certifikát: ANO
Články baterie: 18650
Dojezd: 101 - 130 Km
Maximální rychlost: 101 - 120 km/h
Možnost zapojení externí baterie do konektoru: NE
Nosnost: do 120 Kg
PMT: NE
Pneu: Bezdušové
Přetaktování controlleru double click: NE
Rychlonabíjecí nabíječka v základním balení: ANO
Tlumič řízení: ANO
Určení: Město, Offroad
Váha: 36 - 48 Kg
Velikost baterie: 25 - 35 Ah
Velikost kol: 11''
Volty: 72V
Výkon špičkový: 6001 - 8500W
Změna tuhosti odpružení: ANO
vyr 77 1
ZDARMAZDARMA

 

nami logo3

Pokud hledáte moderní dopravní prostředek na jakýkoliv povrch, pak je přesně pro vás určena koloběžka Nami Burn-e Viper – 72 V, 32Ah, 8400W. Tento stroj je nejen výkonný a spolehlivý, ale také už na první pohled zaujme svým dokonalým designem a luxusním hydraulickým odpružením. 

 • Koloběžka se už na první pohled tváří drsně, industriálně a působí velice robustně.
 • Rozhodně neklame tělem.
 • Je totiž téměř nezničitelná.
 • Nami Burn-E nabízí tvz. legální režim, ve kterém je omezena maximální rychlosti na 25km/h a výkon omezen na 1000W. 

Navíc je díky dvěma motorům dojezdová vzdálenost až 150 km.

Ideální na dlouhé výlety

Pokud by měla existovat dokonalá koloběžka na dlouhé výlety, je to Nami Burn-E. Celá její konstrukce a výbava tomu jde naproti. Proč tomu tak je?

 • Velký tělo dovoluje snadné nalezení pohodlné pozice na koloběžce a nijak vás neomezuje, pokud potřebujete hýbat nohama apod. 
 • Tužší řízení zaručuje, že zkušený jezdec může za jízdy pustit jednou rukou řídítka a podrbat se. 
 • Nejlepší tempomat na světě - víte proč? Protože funguje jako v autě. Jedete určitou rychlostí a jedním klikem tempomat zapnete. Následně lze měnit rychlost tlačítky + a -, stejně jako v autě. 
 • Skvělý dojezd - maximální je až 150km při eco jízdě a až 70km při běžné jízdě. 
 • Extrémně pohodlné pružení. To patří mezi nejlepší na trh, protože nabídne fantastický komfort za jakýchkoli okolností. 

Technické údaje

Přesnost a efektivitu pohybu kola zajišťuje hallův snímač. Kola jsou vybavena 11palcovými pneumatikami a pod nimi se ukrývají dva silné motory. Každý má nominální výkon 1500 W. Kola, kotoučové disky a brzdy jsou opatřeny masivními železnými rameny, která dotvářejí celkový drsný design koloběžky. Podvozek je vyřešený s využitím hydraulických tlumičů s nastavením tuhosti a odskoku. 

 • Z koloběžky doslova dýchá originalita.
 • Světovým unikátem je například řídící tyč a její skládací systém s kuželovým závitem.
 • Tento systém si výrobce nechal patentovat a je jím zajištěno moderní řešení rychlého a nekomplikovaného skládání.
 • Řídící tyč je vyrobena z karbonu.

Nami Burn-E nabízí kolosální maximální výkon 8400W. Jeho sílu si každý asi dokáže představit, ale Nami vyniká v tom, jak výkon umí podávat. Není to agresivní pes, co vás chce zabít, ale náběh výkonu je velmi plynulý. Není problém jet rychlostí chůze v režimu maximálního výkonu a zároveň v mžiku vystřelit po stlačení páčky plynu. Její maximální výkon pak zajistí, že nabídne dechberoucí akceleraci i jezdcům s váhou přes 100kg, i do kopců a nám vzala dech i akcelerace při rychlosti 70km/h, kdy koloběžka stále velmi silně tahá a pokračuje až k maximální rychlosti přes 100km/h. 

 

nami-burn-e-viper-scooter-11

Pro koho je koloběžka určena

Koloběžka Nami Burn-e Viper je pro každého, kdo si chce užít adrenalinovou, ale naprosto bezpečnou jízdu. Své využití najde jak pro každodenní cesty do zaměstnání, tak především na delší výlety. Díky rychlému nabití a dlouhé dojezdové vzdálenosti nebudete muset často řešit otázku dobíjení. Baterie Panasonic je obrovská a velice výkonná. Zvládne se nabít do šesti hodin. A pak se můžete vydat i na 150 km dlouhý výlet. Pokud se budete chtít bavit, zvládne Nami Burn-E ujet více než 100km

 • Nabíjecí konektory jsou ukryté u úpatí řídící tyče tak, aby se při možném pádu nepoškodily.

Ovládání

Přesto, že je ovládací systém koloběžky velice propracovaný, ovládání je jednoduché a rozhodně není důvod se ho obávat. Pro lepší orientaci je uprostřed řídítek instalovaný vestavěný Nami Electronics displej, díky němuž můžete kontrolovat a ovládat celou řadu funkcí. Nami Burn-E přichází s naprosto odlišným způsobem jízdních režimů. Žádné 3 režimy, ale hned 5 režimů, které si můžete nastavit přesně podle sebe. Jedinečnou možností, kterou žádná jiná koloběžka nenabízí, je možnost nastavení výkonu v % pro přední a zadní motor zvlášť. Koloběžky tak můžete zkrotit na pohodlný cruiser pro dlouhé cesty s dostatečným výkonem a pak jedním kliknutím přepnout na závodní bestii. 

Barevný velký displej také zobrazuje nevídané množství informací - rychlost, průměrnou rychlost, dosaženou maximální rychlost, dojezd, napětí baterie, teplotu kontrolerů, celkový nájezd, trip (nájezd po resetu počítadla, který se nemaže po vypnutí koloběžky), spotřebu energie, stav baterie v %, rozsvícená světla a blinkry a navíc moc hezký grafický ukazatel aktuálního výkonu (podobné otáčkoměru u aut). 

 • Pro pohodlnější přenášení koloběžky je ve výbavě robustní rukojeť, díky které těch 47 kilogramů lépe zvládnete.
 • Nami Burn-E vyniká možností personalizace koloběžky. Každý si ji tak nastaví přesně podle sebe. 

nami-burn-e-viper-scooter-10

Rozměry

V rozloženém stavu má koloběžka rozměry 1346 x 620 x 1446 mm. Po složení se dostanete na 1346 x 620 x 640 mm. Celková hmotnost koloběžky je 47 kilogramů.

Koloběžka snese maximální zatížení 120 kilogramů.

Kvalitní a bezpečná jízda

U koloběžky oceníte především plně hydraulické brzdy značky Nutt, které patří mezi to nejlepší ve své kategorii. Při možném problému na sebe rychle a skutečně hlasitě upozorníte klaksonem, který je k dispozici ve spodní části decku. Velikost decku je dominantou Nami Burn-E. Je tak velký, že není problém jet i přes 50km v kuse, aniž by vás boleli nohy a nebo jste do nich dostávali křeče. Ideální koloběžka na dlouhé výlety.

 • Za klaksonem se nacházejí dva 50 A Sinewave kontrolery, které se pyšní voděodolností IP65.
 • Pro vás to znamená velice slušnou ochranu proti stříkající vodě.

Podél celé délky decku jsou za skeletem LED pásky. Díky nim se nemusíte obávat, že by vás někdo přehlédl.

 • Bezpečnost jízdy zvyšuje široký deck, na kterém můžete pohodlně rozložit váhu po celé šířce i délce.
 • Dva drsné podélné proužky zajišťují, že vaše noha nesklouzne a váš postoj bude vždy pevný.
 • Koloběžka má z výroby tužší řízení, díky čemuž je jízda bezpečnější a neobjevuje se u ní tzv. woobling.
 • Pneumatiky mají 11", což přispívá pohodlí a bezpečnosti při vysokých rychlostech.

Závěr

Koloběžka Nami Burn-e Viper patří k nejmodernějším výrobkům v oblasti elektrických koloběžek. Dopřeje vám rychlou, ale bezpečnou jízdu a nadchne vás svým nadčasovým designem.

Jsme oficiálním distributorem a servisem výrobce NAMI Electric pro Českou a slovenskou republiku a veškeré zboží nakupujeme přímo v továrně této firmy. Všichni naši zaměstnanci navíc absolvují pravidelná školení přímo u značky NAMI Electric , takže vám poradí se vším – a pokud by přeci jen zaváhali, rádi nám pomohou přímo technici NAMI Electric. Na veškeré výrobky z našeho sortimentu zajišťujeme záruční i pozáruční servis a nabídnout vám můžeme i skvělou prodlouženou záruku či servis s výjezdovým vozidlem po celé republice.

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu