Ninebot by Segway One S2

Výtečná a lehká jednokolka, ideální na začátek. Dojezd až 30km, rychlost 24km/h, výkon 500W, nosnost 120kg, LED osvětlení, propojení s chytrým telefonem.

Můžeme doručit do:
3.4.2023
Skladem
Značka: Segway-Ninebot
15 990 Kč 13 214,88 Kč bez DPH 15 990 Kč / 1 ks
Kategorie: Onewheel
Záruka: 2 roky
82 ninebot by segway one s2.png
ZDARMAZDARMA
Ninebot by Segway One S2

Parametry Ninebot by Segway One S2

Ninebot by Segway One S2
Výkon 500W
Ninebot by Segway One S2
Váha 15.4 kg
Ninebot by Segway One S2
Dojezd 30 km
Ninebot by Segway One S2
Baterie 310 Wh
Ninebot by Segway One S2
Max. rychlost 24 km/h
Ninebot by Segway One S2
Nosnost 120 kg

Stylová a špičkově propracovaná jednokolka s nejmodernějšími technickými prvky z produkce firmy Segway. Samobalanční technologie Segwa

ye použitá u jednokolky Ninebot by Segway ONE S2 přináší zlatý standart ve vyváženosti jízdy, dynamice zrychlení a zpětné odezvě jezdci.

Ninebot by Segway ONE S2 je vyroben z vysoko pevnostní slitiny hliníku krytý kvalitními plasty. Dosahuje odolnosti stupně IP54, tedy je připraven na libovolné rozmary počasí. Zvládne náročné městské terény a nepřekvapí jej ani výlet po nezpevněných cestách. Při dojezdu až 30 km je dokonalým strojem pro každodenní použití. Dvě vysokokapacitní baterie zajišťují dostatečnou kapacitu a systém BMS monitoruje pečlivě každý bateriový článek a řídí efektivní využití energie.

Propojením s vaším chytrým telefonem můžete sledovat údaje o jízdě, měnit LED osvětlení, jízdní parametry a sledovat telemetrii. Samozřejmostí je online aktualizace firmwaru či možnost propojit se skrze sociální sítě s ostatními jezdci.

Osobitý styl jednokolky Ninebot by Segway ONE S2 dotvoříte množstvím barevných světelných efektů a individuálním polepem. Ergonomický tvar a nízká hmotnost svádí mít jednokolku stále u sebe. Díky výklopnému polstrovanému madlu se velmi snadno se přenáší v ruce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu