Ninebot Kickscooter F65I by Segway

Vlajková loď řady F - komfortní, silná s moderním designem. Dojezd 65 km, motor s vysokou účinností 400W (maximální výkon 700W), rychlost 25 km/h, nosnost 120 kg, 10palcová nafukovací kola a směrové ukazatele. 

Můžeme doručit do:
3.4.2023
Skladem
Značka: Segway-Ninebot
26 890 Kč 22 223,14 Kč bez DPH 26 890 Kč / 1 ks
Kategorie: Elektrické koloběžky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 21.8 kg
 
Ninebot Kickscooter F65I by Segway

Parametry Ninebot Kickscooter F65I by Segway

Ninebot Kickscooter F65I by Segway
Výkon 400W (maximální výkon 700W)
Ninebot Kickscooter F65I by Segway
Váha 21,8 kg
Ninebot Kickscooter F65I by Segway
Dojezd 65 km
Ninebot Kickscooter F65I by Segway
Baterie 7561 Wh
Ninebot Kickscooter F65I by Segway
Max. rychlost 25 km/h
Ninebot Kickscooter F65I by Segway
Brzdy  Přední - bubnová, Zadní - 
Ninebot eKickScooter ZING A6
Nosnost 120 kg
Ninebot eKickScooter ZING A6
Pneumatiky 10" s duší

Připravte se na nová dobrodružství s F65I!

Dojíždění nebylo nikdy tak snadné! Ninebot KickScooter F65I promění vaše každodenní cesty v příjemnou zábavu díky svému modernímu designu a jedinečným funkcím. Díky mimořádně dlouhému dojezdu až 65 km a velkým pneumatikám si můžete rozšířit trasu a pohodlně se pohybovat po městě rychlostí 25 km/h. Kromě toho, že je tento model funkční, zajišťuje vaši bezpečnost pomocí vestavěných směrových ukazatelů.

Buďte v klidu a užijte si jízdu až 65 km!

Díky vylepšené kapacitě baterie 551 Wh, kterou dobijete již za 5 hodin, zbývá čas na zábavnou jízdu! Už se nemusíte starat o baterii, abyste se mohli po dni v práci připojit k přátelům a rodině díky 65 km dojezdu. Umístění baterie v široké základně (šířka 210 mm) navíc zvyšuje stabilitu a zlepšuje jízdní zážitek.

Pohodlná jízda s velkými odolnými pneumatikami

Nemusíte se omezovat na hladký asfalt, díky 10palcovým velkým pneumatikám (s duší) budete mít úplný komfort i na náročných cestách. Pneumatika nové generace se skládá z polymerové podšívky a běhounu odolného proti opotřebení pro náročné použití. V neposlední řadě se Ninebot F65I s pohonem zadního kola postará o sportovní zážitek z jízdy s maximální stabilitou v zatáčkách.

Výkonný motor, který vás protáhne městem!

Vysoce výkonný motor vás požene vpřed maximální zákonou rychlostí 25 km/h.Ekologický vysoce účinný elektrický motor vám umožní užít si každodenní dojíždění bez hluku. Nominální výkon motoru (400 W) je perfektní a pokud vás trápí kopce, maximální výkon 700 W vám pomůže vyšplhat se až do úhlu 20 %. V závislosti na vašem stylu jízdy nebo náladě můžete přepínat mezi jízdními režimy Eco, Standard a Sport. K dispozici máte také režim Walk, pro pěší zóny apod. s rychlost až 3-5 km/h.

Robustní, snadno složitelný a skladný: F65I má vše!

Jakmile ukončíte jízdu nebo potřebujete použít veřejnou dopravu, můžete F65I snadno složit pouze ve 2 krocích. KickScooter F65I byl navržen tak, aby byl kompaktní, přenosný a zároveň velmi robustní. Díky rámu z uhlíkové trojúhelníkové konstrukční oceli zvládne maximální užitečné zatížení 120 kg.

Světla, odrazky a nové vestavěné směrové ukazatele: vše pro vaši bezpečnost!

Posviťte si na cestu pomocí 2,1 W vestavěného předního neoslňujícího LED světla, které vyjasní cestu před vámi, ale i za vámi pomocí zadních/brzdových světel. Přední, boční a zadní odrazky E-MARK vám zajistí viditelnost i za špatných světelných podmínek. Funkce F65I jsou nejen stylové, ale udržují též vysoký standard ve třech důležitých hodnotách: jas, viditelnost a bezpečnost. Proto jsme integrovali přední a zadní směrová světla, abyste mohli lidem kolem sebe dát najevo svůj další směr jízdy.

Regenerativní brzdový systém a BMS

Věděli jste, že Ninebot F65I zachycuje kinetickou energii při brzdění a ukládá ji zpět do baterií? Inovativní systém umožňuje přeměnu kinetické energie na elektrickou a recyklovanou energii během brzdění: tímto způsobem nepřijde žádná energie nazmar, zatímco Smart Battery Management System (BMS) pečlivě sleduje výkon baterie. Konečně F65I poskytuje rychlejší a bezpečnější brzdění díky svým dvěma nezávislým regeneračním brzdám, přední bubnové brzdě a elektronické zadní brzdě!

 Připomenutí

- Před použitím je důležité pečlivě přečíst návod k použití.

- Nesprávné použití výrobku může mít za následek vážné zranění.

- Dodržujte prosím aktuální dopravní předpisy.

- Ujistěte se, že vždy nosíte bezpečnostní vybavení (helma, rukavice, chrániče).

- Zakázané použití pro osoby mladší 12 let.

- Prosím, provádějte pravidelnou údržbu vašeho stroje.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu