Segway KickScooter P100SE

Elektrická koloběžka s výkonem 1400W, maximální rychlost 25 km/h, dojezd až 100km, kapacita baterie 1200 Wh, skládací konstrukce, nosnost 120 kg, hmotnost 32,9 kg

Můžeme doručit do:
3.4.2023
Skladem
45 790 Kč 37 842,98 Kč bez DPH 45 790 Kč / 1 ks
Kategorie: Elektrické koloběžky
Hmotnost: 32.9 kg
Segway KickScooter P100SE

Parametry Segway KickScooter P100SE

Segway KickScooter P100SE
Výkon 1400W
Segway KickScooter P100SE
Váha 32,9 kg
Segway KickScooter P100SE
Dojezd až 100 km
Segway KickScooter P100SE
Baterie 1200 Wh
Segway KickScooter P100SE
Max. rychlost 25km/h  
Segway KickScooter P100SE
Brzdy  Přední - kotoučová, Zadní - kotoučová + elektronická
Ninebot eKickScooter ZING A6
Nosnost   120 kg
Ninebot eKickScooter ZING A6
Pneumatiky 10,5" s vnitřní gelovou vrstvou

Výkonný městský crossover 3. generace

Segway KickScooter P100SE představuje 3. generaci elektrokoloběžek, která je výkonná, komfortní a oplývá řadou chytrých funkcí pro každý den. Díky nejdelšímu dojezdu až 100 km a plně odpruženému podvozku jste našli, co jste hledali. Tento KickScooter přichází s naší dosud nejodvážnější technologií. Napoví již zapnutí při kterém P100SE promítne na zem uvítací světlo. Pěkné, že?

Objevte nové obzory díky pneumatikám SegPower Cross Season a dvojitému odpružení

Otestujte nové pneumatiky SegPower Cross Season, které vám umožňují jízdu v drsných povětrnostních podmínkách bez rizika defektu díky gelové samo-opravné vrstvě uvnitř.
Kromě nově navržených velkých 10palcových pneumatik těží Segway KickScooter P100SE také z předních i zadních tlumičů. Toto dvouramenné odpružení je unikátní vlastností modelu P100SE, která zajišťuje pohodlnou a bezpečnou jízdu.
Pomůže vám projet náročnými cestami plynuleji než kdy jindy. Dlážděné silnice starých měst ani horské kamenité cesty nezastaví KickScooter P100SE, aby vás dostal do cíle.

Silný motor v kombinaci s bezpečným brzdovým systémem

P100SE je perfektní elektrokoloběžka pro dlouhé trasy díky mimořádnému dojezdu až 100 km, silnému motoru v zadním kole a samozřejmě bohaté výbavě bezpečnostních prvků!
Pokud jde o bezpečnost, P100SE disponuje 3 brzdami: přední kotoučovou brzdou a zadní elektronickou a kotoučovou brzdou, což přináší plynulejší a bezpečnější brzdění jako nikdy předtím. Kromě toho se při brzdění automaticky rozsvítí zadní červené blikající světlo, které umožní ostatním jezdcům zaznamenat vaše akce z větší vzdálenosti.
Model P100SE je jednou z nejvýkonnějších elektrokoloběžek Segway s maximálním výkonem 1350 W, který vám dává možnost zdolávat kopce o sklonu až 23 %: P100SE si snadno poradí ve strmých svazích na rozličných typech terénu. A konečně, pohon zadních kol vám poskytne veškerou stabilitu, kterou během jízdy potřebujete.

Pohodlné bezklíčové startování - NFC

Rozlučte se se svými klíči a odemkněte Segway KickScooter P Series třemi uživatelsky příjemnými způsoby odemykání.
1. Karta NFC: použitím karty NFC v oblasti displeje (odemkněte) KickScooter.

Pohodlné bezklíčové startování - Bluetooth

Rozlučte se se svými klíči a odemkněte Segway KickScooter P Series třemi uživatelsky příjemnými způsoby odemykání.
2. Bluetooth: díky aplikaci Segway-Ninebot APP můžete (odemknout) svůj KickScooter pomocí smartphonu.

Uvítací osvětlení "Segway"

Chcete se odlišit od ostatních jezdců elektrokoloběžek?
Segway KickScooter P100SE bude vaším dokonalým partnerem, protože přichází s evolučním designem. P100SE zobrazí po zapnutí uvítací světlo, které promítá název značky Segway po stranách zadního kola.
Tuto funkci lze aktivovat nebo deaktivovat prostřednictvím mobilní aplikace Segway-Ninebot.

Zachovejte klid a jeďte dál

Pro všechny druhy špatných světelných podmínek (šero, tunely atd.) je P100SE vybaven 10W silným a neoslňujícím předním LED světlem a certifikovanými odrazkami, které vám umožní vidět a být viděni ostatními.
P100SE přichází s DRL (denním svícením), které se zapíná, když je přední světlo vypnuté, a naopak, takže jste osvětleni kdykoli během dne i noci.
A protože je vaše bezpečnost naší prioritou číslo jedna, posunuli jsme KickScooter P100SE na novou úroveň s integrovanými směrovými ukazateli. Už se nemusíte pouštět řidítek, abyste dali ostatním najevo kam odbočujete!

Multifunkční řídítka pro usnadnění vaší jízdy

Velká řídítka P100SE mají mnoho funkcí a nabízí interaktivnější zážitek. Navíc díky dobře promyšleným pozicím tlačítek a vysoké ergonomii je řízení velmi plynulé.
Kromě klaksonu, spínacího tlačítka a přepínače režimů pro výběr mezi 3 jízdními režimy (režimy Eco, Sport a Race), režimem Walk a režimem Park má Segway KickScooter P100SE ve srovnání s ostatními modely nové funkce: spínač směrových ukazatelů, spínač předních světel, NFC čtečka na barevném LED panelu a vestavěný USB nabíjecí port typu C, aby byl váš smartphone vždy plně nabitý!

 Připomenutí

- Před použitím je důležité pečlivě přečíst návod k použití.

- Nesprávné použití výrobku může mít za následek vážné zranění.

- Dodržujte prosím aktuální dopravní předpisy.

- Ujistěte se, že vždy nosíte bezpečnostní vybavení (helma, rukavice, chrániče).

- Zakázané použití pro osoby mladší 12 let.

- Prosím, provádějte pravidelnou údržbu vašeho stroje.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu