Elektrokoloběžky

Elektrokoloběžky ZERO 10X a ZERO 11X

Výkon, rychlost, dojezd.. Kde jiní končí, my začínáme.

 
85 
km max. rychlost
100 
km max. dojezd

 

01.

Vysoký výkon

Kvalitní motor s dobrým výkonem vám zajistí skvělé svezení s maximální rychlostí až 100 km/h (6400W).

 
02.

Velký dojezd

Městské koloběžky mají zpravidla dojezdy okolo 20 kilometrů, s našimi koloběžkami není problém až 100 km.

 
03.

Kvalitní odpružení

Použitá odpružená ramena zavěšená dvěma hydraulickými / pružinovými tlumiči nárazů.

 
04.

Brzdy z aramidu

Aramid je pevný žáruvzdorný syntetický materiál, používá se v leteckém průmyslu a v armádě.

 

 

 

 

 

 

 

Elektrokoloběžka ZERO 10X

Dodáváme s baterií 18,2 Ah nebo 23,8 Ah.

ZERO 10X je vysoce výkonná dvoumotorová koloběžka s dvojitým odpružením, který přináší výkon do terénu do městského prostředí. ZERO 10X je schopen dosáhnout maximální rychlosti až 65 km/h a má dojezd až 80 km (ECO mod) na jedno nabití. Se svými pneumatikami 10 x 3 palce a hydraulickým odpružením Vám umožní zvládnout nejnáročnější cesty.

Už jen pohled na ZERO 10X může zvýšit váš credit. Původně navržený pro terénní jízdu byl tento plán těla tak úspěšný, že designéři přizpůsobili skútr pro městskou jízdu.

Vysoký výkon

Výkon ZERO 10X předčí všechny ostatní elektrokoloběžky ve svém cenovém rozpětí, díky čemuž je ZERO 10X skvělou volbou v poměru cena/výkon! Dva motory o výkonu 2000 W na ZERO 10X poskytují špičkový výkon 3 200 W. Tento 3200W výkon je poháněn 2 x 25A regulátory rychlosti s masivním chladičem, který odvádí teplo co nejrychleji a udržuje optimální výkon elektrokoloběžky za všech okolností.

Certifikát k elektrokoloběžce zde v pdf ke stažení

Akumulátory 18,2 a 23 Ah

18,2 nebo 23 Ah (LG) baterie plně skrytá v nášlapu, takže na první pohled ani není poznat, že má koloběžka elektrický pohon. Elektrickou asistenci nemusíte používat neustále – díky volnoběhu se na koloběžce krásně projedete i klasickým způsobem. Velkou výhodou je také rychlonabíječka, která plně dobije baterii už za 6-7 hodin!

Motor nastartujete otáčivým prvkem v rukojeti. U rukojeti řídítek najdete přehledný LCD displej, kde si můžete jednoduše navolit stupeň asistence, nebo třeba omezit maximální rychlost jízdy.

 

 

Jaký model si vybrat?

Model ZERO 10X nebo supervýkonný ZERO 11X?

 

  • ZERO10X

Vynikající výkon 3200W, výběr ze dvou verzí aku (18,2 a 23 Ah), rychlost až 65 km/h, dojezd až 80km. Nižší cena oproti ZERO 11X.

 

  • ZERO 11X

Nekompromisní extra výkon 6400W 32 Ah, rychlost až 100km/h, dojezd až 100km. Robustnější konstrukce, bytelná offroadová koloběžka. 

Elektrokoloběžka ZERO 11X

Dodáváme s baterií 32 Ah.

  • Baterie LG s vysokou kapacitou

Nechcete žádné kompromisy, jen to nejlepší z nejlepšího. Proto má ZERO 11X baterie od LG, a to pořádně nadupané. 32 Ah Vám postačí na pohodlný dojezd až 100 km, takže se nemusíte neustále strachovat, zda Vám dojde šťava. Nedojde a Vy pohodlně a odpočinutý přijdete všude tam, kam se v rámci města vydáte. Doba plného nabíjení? Nejlépe 20 hodin z 0 na 100%. Navíc používáme jen špičkové značkové baterie z továrny Samsung, protože víme, že od nás očekáváte jen to nejlepší.

  • Pořádný výkon

Nízká hmotnost neznamená nízký výkon. 6400W Vám bohatě stačí na jízdu až 100 km/h, což ve městě ani není potřebné a proto výkon spíše využijete na bleskové zrychlení a případné stoupání do kopce. ZERO 11X zvládne stoupání až do 25 stupňů!

  • Plně odpružený podvozek

Naše kolobežky mají kvalitně odpružené kola a samozřejmě nechybí kvalitní kotoučové brzdy. ZERO 11X je navíc  výjimka. Zadní výkyvné pružení v kombinaci s předním přináší jízdu, jakou jste ještě nezažili. Zapomeňte na pevné podvozky! ZERO 11X navíc unese až 140 kg, takže se nemusíte bát, že nic nevydrží.

  • Dojezd až 100 km

Dojezd byl donedávna největším strašákem všech zařízení elektromobility. Proto jsme se rozhodli zbourat tyto předsudky a přinesli koloběžku, kde si hlavu s dojezdem trápit nemusíte. Víme, že Vy jezdit v ideálních podmínkách nebudete, ale s touto baterií se dojezdu bát nemusíte, i kdyby byl ten reálný jen poloviční! Při váze jen 60 kg jde o ideální dopravní prostředek.

 

 

  • Maximální rychlost 100km/h

Víc než potřebujete kdekoliv ve městě. A to je dobře, protože víte, že máte vždy k dispozici dostatek výkonu. Ten se projeví lepším zrychlením. Rychlost si umíte omezit a prodloužit tak dojezd. K dispozici máte navíc i tempomat. Pokud to však podmínky umožní, rychlost je jen na vás a máte jí k dispozici dost… A do cíle nepřijedete celý spocený, ale dobře naladěný ze skvělé jízdy…

  • Lehce složitelná

ZERO 11X složíte rychleji, než dočtete tuto větu. Při relativně nízké hmotnosti a skladnosti ji dostanete všude. Do kufra auta, vlaku, autobusu, tramvaje, pod stůl v karavanu, do kanceláře… Nic Vás nezastaví, ZERO 11X je nenápadná koloběžka, která nekřičí, že je elektrická. Svojí vizáží ji nerozeznáte od obyčejné, mechanické koloběžky. Dokud se na ni nepostavíte a neodjedete jako vítr…