TEVERUN BLADE X

Elektrická koloběžka TEVERUN BLADE X v sobě kombinuje vysoký výkon a špičkový design s prvky, které jsme dosud mohli vidět pouze u mnohem dražších elektrických koloběžek. Výsledným produktem je jedinečná a spolehlivá elektrická koloběžka s vysokým výkonem, která poskytuje plynulou jízdu a vždy vás dopraví tam, kam potřebujete.

Můžeme doručit do:
10.12.2022
Skladem
69 990 Kč –17 % 57 990 Kč 47 925,62 Kč bez DPH 57 990 Kč / 1 ks
Kategorie: Elektrické koloběžky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 37.2 kg
717 1 blade x 2
Akce Novinka
ZDARMAZDARMA 69 990 Kč –17 %

Elektrická koloběžka TEVERUN BLADE X

Základem koloběžky TEVERUN BLADE X je vysoce odolný rám firmy Blade, který žene kupředu výkonná pohonná jednotka a špičková elektronika od firmy Minimotors. Vše, co jste kdy chtěli na své elektrické koloběžce mít, na TEVERUN BLADE X najdete. Protiskluzová stojací plocha, tlumič s nastavitelnou tuhostí nebo integrovaný zámek, to je jen malá ochutnávka technologických vychytávek, které učiní z jízdy na této koloběžce nevšední zážitek.

Bezpečná jízda až 80 km/h

Na elektrokoloběžce TEVERUN BLADE X to můžete rozpálit opravdu rychle. Její motory s výkonem 4000 W dokážou zrychlit až na 80 km/h – přičemž vysoká kapacita jejích LG Li-ion 60V, 30Ah baterií vám umožní dojezd až 80 km. Ani při tak vysoké rychlosti se však nemusíte bát – dokonalé odpružení společně s vysoce účinným brzdovým systémem, založeným na hydraulických kotoučových brzdách, vám kdykoli umožní bezpečně zastavit před jakoukoli překážkou.

Koloběžka TEVERUN BLADE X je navíc vybavena elektronickou EABS brzdou, která je integrovaná přímo v motoru. Díky ní se koloběžka nedostane do smyku ani při opravdu intenzivním brzdění. Bezpečnost jízdy dále umocňují vysoce přilnavé pneumatiky10x3, díky kterým můžete jezdit i po mokré dlažbě bez obav z uklouznutí.

TEVERUN BLADE X nabízí snadné ovládání a dokonalý zážitek z jízdy

Jednou z největších výhod elektrokoloběžky TEVERUN BLADE X je spolehlivost a pohoda během jízdy. Její dokonalé pětistupňové odpružení vám umožní nastavit tuhost tak, aby koloběžka jela naprosto plynule a bez drncání v jakémkoli terénu.

Veškeré informace o stavu koloběžky se dozvíte z přehledného a čitelného displeje umístěného na řídítkách. Na něm si můžete nastavit například tempomat, možnosti zrychlení, omezovač výkonu a spoustu dalších důležitých funkcí. Jeho ovládání je přitom velice jednoduché a intuitivní – zvládne ho opravdu každý.

TEVERUN BLADE X je spolehlivý parťák do města i do přírody

Tato elektrokoloběžka má skvělé jízdní vlastnosti, které využijete jak při cestách po městě, tak v přírodě. Vysoký výkon i dojezd spolu s perfektním odpružením a technologickými vychytávkami, jako je například RGB osvětlení reagující na zvuk, z ní činí dokonalý dopravní prostředek do jakéhokoli prostředí. Pokud byste část cesty chtěli absolvovat autem nebo v MHD – nevadí. Elektrokoloběžku snadno složíte do kompaktních rozměrů a vezmete s sebou. A pokud se rozhodnete vydat na výlet do hor, není problém – TEVERUN BLADE X bez problémů zvládne stoupání až 30 °.

blade x specification

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu