UNICOOLTECH DUAL 11 PRO MAX

Rezervovat testovací jízdu

Výkonná a přitom skladná  elektrokoloběžka s dlouhým dojezdem. Vhodná do města i na výlety nebo na dovolenou jako místní dopravní prostředek. Elektrokoloběžka DUAL 11 PRO MAX  je stylový model od renomovaného výrobce UNICOOL, moderní technologie spojená s kvalitou výroby.

Recenze

 

 

 

Sklopná řidítka pro ZERO 10X/ ZERO 11X
Směrové a brzdové světlo Carry Bright
Světla na řídítka Carry Bright
PŘEDOBJEDNÁVKA
Značka: Unicooltech
83 000 Kč –22 % 64 990 Kč 53 710,74 Kč bez DPH 64 990 Kč / 1 ks
Kategorie: Elektrické koloběžky
Záruka: 2 roky
dual 5
Akce Novinka
ZDARMAZDARMA 83 000 Kč –22 %

Koloběžka pro náročné

Rozjeďte se za svým cílem bez námahy, rychle a především bezpečně. Ve výbavě elektrokoloběžky DUAL 11 PRO MAX, jež dokáže jet rychlostí až 80 km/h, kromě předního reflektoru nechybí ani výstražné červené zadní světlo. Samozřejmostí jsou i kvalitní kotoučové brzdy plně hydraulické na obou kolech. Zásady bezpečné jízdy vám pomůže dodržovat také přední panel, na němž uvidíte, jak velkou rychlostí právě jedete.

dual 5_1

Dojezd až 120 km

S koloběžkou DUAL 11 PRO MAX se nemusíte bát vyrazit ani na celodenní projížďky. Výkonná baterie zajišťuje dostatečné množství energie a zároveň je bezpečná. Chytrý systém správy výkonu se o vše postará. Svou až 120 kilometrů dlouhou cestu v režimu eco, si tak můžete užívat bez starostí. Koloběžka se tak stává naprosto dokonalým společníkem třeba na vaší dovolené v Chorvatsku.

dual 11_1

Snadné složení

Jednoduše během několika vteřin. Koloběžku složíte velmi snadno, stačí stisknout tlačítko, sklopit a zacvaknout. Na svůj výkon je velmi skladná a dobře přenosná, její trup je navíc vyroben z velmi lehké slitiny hliníku, která dosahuje kvality materiálů používaných v leteckém a kosmickém průmyslu.

dual 3

Bezpečnost především

Rychlá jízda, spolehlivé brzdy. Tuto kombinaci v sobě kloubí DUAL 11 PRO MAX, jenž dokáže jet rychlostí až 80 km/h, a proto mu ve výbavě nechybí kvalitní široké kotoučové brzdy na obou kolech.
Důležitou roli v bezpečnosti jízdy hraje také kvalitní LED osvětlení. Na cestu vám proto posvítí silný přední reflektor, na zadním blatníku je zase umístěno koncové červené světlo. To začne souvisle blikat v okamžiku, kdy začnete brzdit a upozorní tím vozidlo nebo člověka za vámi. I při noční projížďce se tak můžete cítit bezpečně.

dual 7

Jednoduché ovládání = pohodlná jízda

Mějte ty nejdůležitější informace vždy na očích díky přehlednému a jednoduchému displeji. Uvidíte na něm například rychlost, aktuální stav nabití baterie. Elektrokoloběžku lze snadno ovládat pomocí jednoho tlačítka, s nímž ji zapnete, rozsvítíte světla a přepínáte mezi jednotlivými jízdními režimy.

dual 

 

Parametry

Maximální rychlost: 80 km/h
Maximální dosah: 120 km ekonomický režim / jeden pohon
Hmotnost: 45 kg
Velikost: 135 cm x 35 cm x 64 cm
Kola: 11 ” pneumatika
Pérování: hydraulické / pružinová výkyvná ramena
Brzdy: přední / zadní kotouč hydraulické 
Motor: 60 V 2x1200 W 
Baterie: 60v 40 Ah LG
Světla: Přední a zadní LED

Nosnost: 120KG

 

 

 

 

Připomenutí

- Před použitím je důležité pečlivě přečíst návod k použití.

- Nesprávné použití výrobku může mít za následek vážné zranění.

- Dodržujte prosím aktuální dopravní předpisy.

- Ujistěte se, že vždy nosíte bezpečnostní vybavení (helma, rukavice, chrániče).

- Zakázané použití pro osoby mladší 12 let.

- Prosím, provádějte pravidelnou údržbu vašeho stroje.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: