2x Předsezónní servis ZDARMA

Elektrické koloběžky i motorky poskytnou dostatek zábavy i bezpečné jízdy. Ovšem aby skutečně byly bezpečné, je nutno dbát i o řádný servis.

Předsezónní servis zaručí bezpečnost produktu

Povinností každého řidiče, než vyjede se svým vozidlem, je kontrola, zdali je prostředek dostatečně schopný provozu. Ani v tomto případě to není jinak a skutečně předsezónní prohlídka je na místě. Naše zákazníky zajisté potěší, že nákupem koloběžky nebo motorky, získávají dvě předsezónní prohlídky zcela zdarma. To zaručí bezproblémový a bezpečný provoz. Servisní prohlídky jsou navíc doporučeny výrobcem a provádí se při nich běžná údržba, která zajišťuje vše potřebné pro dlouhou životnost.

Prohlídky mohou odhalit i případnou závadu, která by se mohla projevit. Vy byste byli nuceni svůj stroj odstavit na delší dobu, než jen plánovaný servis, což by byla rozhodně v době sezóny škoda.

Pokud máte zájem o servisní předsezónní prohlídku zdarma, tak nás stačí kontaktovat. Domluvíme se na volném termínu, kdy nám svoji elektrickou motorku nebo koloběžku předáte na pobočce. Po provedené prohlídce vás budeme kontaktovat a vy můžete bez problémů a starostí vyrazit na cestu.  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení