ZERO 10X

Rezervovat testovací jízdu

Výkonná a přitom skladná  elektrokoloběžka s dlouhým dojezdem. Vhodná do města i na výlety nebo na dovolenou jako místní dopravní prostředek. Elektrokoloběžka ZERO 10X  je stylový model od renomovaného výrobce UNICOOL, moderní technologie spojená s kvalitou výroby.

Recenze

 

 

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Směrové a brzdové světlo Carry Bright
Světla na řídítka Carry Bright
Vylepšená objímka ZERO 10X/ZERO 11X
Objednáno Objednáno Objednáno Zvolte variantu
Značka: ZERO
43 000 Kč od 43 000 Kč –7 % - - až –7 % 39 865 Kč 44 865 Kč 46 865 Kč od 39 865 Kč 32 946,28 Kč bez DPH 37 078,51 Kč bez DPH 38 731,40 Kč bez DPH od 32 946,28 Kč bez DPH 39 865 Kč / 1 ks 44 865 Kč / 1 ks
Kategorie: Elektrické koloběžky
Záruka: 2 roky

Koloběžka pro náročné

Rozjeďte se za svým cílem bez námahy, rychle a především bezpečně. Ve výbavě elektrokoloběžky ZERO 10X, jež dokáže jet rychlostí až 65 km/h, kromě předního reflektoru nechybí ani výstražné červené zadní světlo. Samozřejmostí jsou i kvalitní kotoučové brzdy na obou kolech. Zásady bezpečné jízdy vám pomůže dodržovat také přední panel, na němž uvidíte, jak velkou rychlostí právě jedete.

Parametry

Maximální rychlost: 65 km/h
Maximální dosah: 80 km ekonomický režim / jeden pohon
Hmotnost: 32 kg
Velikost: 135 cm x 35 cm x 64 cm
Kola: 10 ”x 3” pneumatika
Pérování: hydraulické / pružinová výkyvná ramena
Brzdy: přední / zadní kotouč bovdenové
Motor: 52 V 2x1000 W (špičkově 3200W)
Baterie: 52v 18-23 Ah LG
Controler: 2 x 25A
Světla: Přední a zadní LED

Dojezd až 80 km

S koloběžkou ZERO 10X se nemusíte bát vyrazit ani na celodenní projížďky. Výkonná baterie zajišťuje dostatečné množství energie a zároveň je bezpečná. Chytrý systém správy výkonu se o vše postará. Svou až 80 kilometrů dlouhou cestu v režimu eco, si tak můžete užívat bez starostí. Koloběžka se tak stává naprosto dokonalým společníkem třeba na vaší dovolené v Chorvatsku.

Snadné složení

Jednoduše během několika vteřin. Koloběžku složíte velmi snadno, stačí stisknout tlačítko, sklopit a zacvaknout. Na svůj výkon je velmi skladná a dobře přenosná, její trup je navíc vyroben z velmi lehké slitiny hliníku, která dosahuje kvality materiálů používaných v leteckém a kosmickém průmyslu.

Bezpečnost především

Rychlá jízda, spolehlivé brzdy. Tuto kombinaci v sobě kloubí ZERO 10X, jenž dokáže jet rychlostí až 65 km/h, a proto mu ve výbavě nechybí kvalitní široké kotoučové brzdy na obou kolech.
Důležitou roli v bezpečnosti jízdy hraje také kvalitní LED osvětlení. Na cestu vám proto posvítí silný přední reflektor, na zadním blatníku je zase umístěno koncové červené světlo. To začne souvisle blikat v okamžiku, kdy začnete brzdit a upozorní tím vozidlo nebo člověka za vámi. I při noční projížďce se tak můžete cítit bezpečně.

Jednoduché ovládání = pohodlná jízda

Mějte ty nejdůležitější informace vždy na očích díky přehlednému a jednoduchému displeji. Uvidíte na něm například rychlost, aktuální stav nabití baterie. Elektrokoloběžku lze snadno ovládat pomocí jednoho tlačítka, s nímž ji zapnete, rozsvítíte světla a přepínáte mezi jednotlivými jízdními režimy.

 

 

 

Připomenutí

- Před použitím je důležité pečlivě přečíst návod k použití.

- Nesprávné použití výrobku může mít za následek vážné zranění.

- Dodržujte prosím aktuální dopravní předpisy.

- Ujistěte se, že vždy nosíte bezpečnostní vybavení (helma, rukavice, chrániče).

- Zakázané použití pro osoby mladší 12 let.

- Prosím, provádějte pravidelnou údržbu vašeho stroje.

 

Recenze

Recenze

Testovací jízda

ZERO 10X

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: