Duše pro Dualtron Mini 8"

8.1/ 2x2  156 A 1.5

Můžeme doručit do:
24.5.2024
299 Kč 247 Kč bez DPH
Kategorie: Náhradní díly
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

Duše pro Dualtron Mini 8"

Žádný majitel elektro koloběžky s nafukovacími koly se pravděpodobně neobejde bez náhradních duší. Defekt vás může potkat kdekoli a ne vždy je možné duši jednoduše zalepit. Kvalitní nafukovací duše by proto neměly chybět ani v základní výbavě žádného majitele elektrokoloběžky Dualtron Mini.

Při svých cestách na elektro koloběžce Dualtron Mini pravděpodobně nepotkáte pouze bezchybný, hladký asfalt. V městském prostředí narazíte na různé typy dlažby, hrboly, výmoly a praskliny, které mohou způsobit nepříjemné nárazy a vibrace. U každé elektro koloběžky je proto důležité odpružení, které vliv nerovného terénu eliminuje.

Součástí odpružení elektrické koloběžky jsou také pneumatiky. Pokud si chcete užít opravdu komfortní pocit z jízdy, měli byste zvolit nafukovací variantu, která na rozdíl od plných pneumatik, jež jsou odolné proti propíchnutí, zajišťuje mnohem měkčí odpružení a daleko lepší pocit z jízdy, zejména na hrbolaté městské dlažbě. Kvalitní 8palcové duše pro koloběžku Dualtron Mini vytvářejí mnohem méně vibrací než plné pneumatiky a postarají se o podstatně hladší pocit z jízdy. Nafukovací duše pro elektrickou koloběžku Dualtron Mini jsou vhodné pro zadní i přední kola. Kvalitní nafukovací duše také efektivně snižují vibrace, které působí na další součásti odpružení, jako jsou pružiny či elastomery, a prodlužují tak jejich životnost.

Duše pro koloběžku Dualtron Mini jsou vyrobeny z velmi pevného materiálu, odolného proti propíchnutí či proražení. Ve spojení s kvalitní pneumatikou vytváří ideální kombinaci, která zajistí jak odolnost a dlouhou výdrž, tak i dokonalé odpružení a jízdní komfort. Tyto duše jsou vybaveny kvalitními ventilky ohnutými v ideálním úhlu, tak aby je bylo možno pohodlně nahustit jakýmkoli typem pumpy. Díky náhradním nafukovacím duším už se nebudete muset bát defektu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX