UniCool členství

U nás v Unicooltech jsme si velice dobře vědomi toho, že nákup elektrokoloběžky je teprve začátek. Snažíme se našim zákazníkům pomoci i později, aby jejich zkušenost se zakoupenou elektrokoloběžkou byla co nejlepší. Proto jsme se rozhodli vytvořit bonusový program pro naše zákazníky, který jim umožní čerpat mnoho výhod a zároveň se stát součástí naší komunity.

Po nákupu elektrické koloběžky či elektromotorky se zákazník stává hrdým členem Unicool klubu a získává možnost čerpat mnoho výhod. Nejen, že mu naši zkušení prodejci pomohou s nastavením stroje a doporučí mu vhodné příslušenství, ale zákazník získává také nárok na slevu na náhradní díly a servisní úkony, a to včetně zvýhodněné hodinové sazby. Jelikož jsme autorizovanými prodejci nejznámějších výrobců elektrických koloběžek a elektromotorek, jsme schopni členům naší komunity poskytnout i nadstandardní pozáruční servis a zajistit originální náhradní díly i po několika letech od prodeje.

Ale to není ani zdaleka vše! Členové Unicool klubu mají také nárok na slevu na další nákupy koloběžek, elektromotorek a příslušenství. Členové mají nárok i na dva předsezónní servisy zcela zdarma a na speciální prémiovou záruku, která zajišťuje přednostní opravy.

Chceme, aby naši zákazníci byli maximálně spokojeni s našimi produkty a službami. Tím, že se stanou členy Unicool klubu, získají přístup k výhodám, které jim pomohou udržet jejich stroje v perfektním stavu a využít je na maximum. Tak na co ještě čekáte? Vyberte si některou z našich skvělých elektrických koloběžek či elektromotorek a staňte se hrdým členem naší komunity.

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX