Doprava a platba

Elektrická koloběžka či motorka jsou v současné době uznávanými produkty, které chrání životní prostředí. Poskytnou prostor pro zábavu i bezpečnou přepravu.

Prémiové doručení na uvedenou adresu

Pokud si již produkt zakoupíte, tak je zcela jisté, že se těšíte na jeho převzetí nebo doručení. Připravujete trasu, kam se vydáte a jak si elektrického parťáka vyzkoušíte v terénu. Je ale pravdou, že ne všechno jde ihned a tak si na doručení musíte chvíli počkat. Samozřejmě je tu možnost si produkt vyzvednout přímo na prodejně nebo využít naší jedinečné nabídky. Jste zvědaví, v čem spočívá? Je to celkem jednoduché. Jedná se o prémiové doručení vašeho vybraného produktu až domů. V podstatě si zaplatíte dovoz na uvedenou adresu a nerozhoduje, zdali bude pracovní den nebo víkend. Dokonce není problém získat parťáka ještě v týž den, co jej zaplatíte.

Cenová relace je za prémiové doručení až domů individuální. V ceně máte sestavení produktu přímo na místě, tudíž sami vidíte, jak se se strojem zachází. Samozřejmostí je proškolení, jak s elektrickým parťákem máte zacházet a nechybí ani doporučení na servis a další důležité informace.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení