Platba a doprava do 24H

Elektrická koloběžka či motorka jsou v současné době uznávanými produkty, které chrání životní prostředí. Poskytnou prostor pro zábavu i bezpečnou přepravu.

Prémiové doručení na uvedenou adresu

Pokud si již produkt zakoupíte, tak je zcela jisté, že se těšíte na jeho převzetí nebo doručení. Připravujete trasu, kam se vydáte a jak si elektrického parťáka vyzkoušíte v terénu. Je ale pravdou, že ne všechno jde ihned a tak si na doručení musíte chvíli počkat. Samozřejmě je tu možnost si produkt vyzvednout přímo na prodejně nebo využít naší jedinečné nabídky. Jste zvědaví, v čem spočívá? Je to celkem jednoduché. Jedná se o prémiové doručení vašeho vybraného produktu až domů. V podstatě si zaplatíte dovoz na uvedenou adresu a nerozhoduje, zdali bude pracovní den nebo víkend. Dokonce není problém získat parťáka ještě v týž den, co jej zaplatíte.

Cenová relace je za prémiové doručení až domů individuální. V ceně máte sestavení produktu přímo na místě, tudíž sami vidíte, jak se se strojem zachází. Samozřejmostí je proškolení, jak s elektrickým parťákem máte zacházet a nechybí ani doporučení na servis a další důležité informace.

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX