Záruka vrácení peněz

V Unicooltech.cz si vážíme našich zákazníků a chceme, aby byli s našimi produkty naprosto spokojeni. Proto vás upozorňujeme, že zakoupený produkt můžete do 14 kalendářních dnů vrátit bez udání důvodu.

Zakoupenou elektrickou koloběžku či elektromotorku si můžete vyzkoušet v klidu domova a v případě, že by se vám produkt z nějakého důvodu nelíbil, máte dle § 1829 občanského zákoníku (zákon č. 89/2012 Sb.) možnost jej ve lhůtě 14 kalendářních dnů od jeho zakoupení vrátit a dostat své peníze zpět, a to bez jakéhokoli zdůvodnění. Možnost vrátit zakoupený produkt ve lhůtě 14 kalendářních dnů máte u veškerého zboží zakoupeného v e-shopu, a to i u nákupů s osobním odběrem v naší prodejně.

U nás nemusíte mít obavy z toho, že si koupíte něco, co vás nakonec neuspokojí. Naši zákazníci mají zákonné právo na to, aby byli s našimi produkty zcela spokojeni a my se k tomuto závazku hrdě hlásíme. Takže neváhejte a nakupujte u nás s jistotou, že pokud se jakýkoli z námi nabízených produktů neosvědčí, máte možnost ho bez problémů vrátit a dostat své peníze zpět.

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX