UnicoolTECH TV

UNICOOLTECH Dual 11 Pro Max - první jízda

Jestliže hledáte skutečně brutální mašinu v podobě elektrické koloběžky, pak je právě Unicooltech Dual 11 Pro Max přesně pro vás. Je to koloběžka, kterou můžete vzít nejen do terénu, ale také se nemusíte obávat deště a kaluží. Díky síle v zadním kole zvládne slušně i stoupání. Opěrka na nohu je v dobrém úhlu a ani po delší jízdě vás noha bolet nebude.

 

UNICOOLTECH Dual 11 Pro Max 5400W - představení

Hydraulické brzdy, offroadová 11“ palcová kola a široká pevná řídítka. To jsou jen některé prvky, které vytvářejí z elektrické koloběžky Unicooltech Dual 11 Pro Max 5400W stroj, který zvládne klasickou silnici i nerovný terén. Systém pružení zvýší pohodlí i na horší cestě. Odpružení je navíc nastavitelné, takže o komfort je postaráno.  

 

SUR RON Light Bee L1e X - představení elektrické motorky 

Elektrická motorka SUN RON Light Bee L1e X je vhodná do města i do terénu. Zvládne stoupání i nad 45°. Pokud hledáte parťáka na dovolenou, je právě tento stroj ideálním dopravním prostředkem na každodenní výlety. Nabíjení zvládne už za tři až čtyři hodiny a vy můžete opět vyrazit do terénu.

 

SUR RON Light Bee L1e X – první jízda

I pro méně zkušené jezdce je vhodná elektrická motorka SUN RON Light Bee L1e X. Užijete si dobrý odpich i pohodlnou jízdu v režimu ECO. Dobrá zpráva pro zkušenější jezdce – motorka se dá snadno zvednout na zadní a užít si tak ještě o něco více adrenalinu.

SUR RON Light Bee L1e X na silnici

Na klasické silnici se SUN RON Light BEE L1e X bude chovat k vaší naprosté spokojenosti. Komfort zvyšuje pohodlná sedačka, citlivý plyn a dostatečně velká kola. Pocitově je navíc mnohem výkonnější a můžete s ní dosáhnout rychlosti až 70 km/hod.

SUR RON Light Bee L1e X – zkoumám motorku do posledního šroubku

Důležitou informací pro každého zájemce o elektrickou motorku je jistě opotřebení po delším užívání. Jedním z velice namáhaných součástí jsou ložiska a rám samotné motorky. Ani jedna z těchto součástí nezaznamenává po delší době výraznější odchylky. Motorka dosahuje rychlosti kolem 50 km/h, ale úpravami lze rychlost zvýšit až na 70 km/h.

SUR RON Light Bee 6000W – Jakou to má sílu? A je to bezpečné?

Díky celé řadě úprav je elektrická motorka SUN RON Light Bee 6000W bezpečná nejen pro zkušené jezdce, ale i pro začátečníky. V eco režimu dosahuje výkonu 3 kW. Pokud se tento systém odblokuje, pak pojedete rychlostí až 75 km/h. Úpravy se mohou týkat i řídítek, která si nastavíte podle potřeby.

ELEKTROMOTORKA SUR RON LIGHT BEE 6000W na motokrosové trati

Ne každá eletromotorka je vhodná i na motokrosovou trať. Takový stroj musí disponovat především dobrými tlumiči a brzdným systémem. Elektromotorka SUN RON Light Bee 6000W splňuje všechny požadavky na náročnou motokrosovou trať. Lehce zvládne skoky a brzdy reagují na první dobrou.

 

SUR RON LIGHT BEE ELEKTROMOTORKA - Jak správně demontovat blatník, držák značky a světla

Jestliže se rozhodnete demontovat z jakéhokoliv důvodu blatník, držák značky nebo světla, pak stačí vypnout stroj a vyndat pro jistotu baterku. Pak vám bude stačit pouze sada imbus klíčů a trochu té šikovnosti. Povolení držáku je velice snadné a nevyžaduje žádnou větší sílu.

 

 

Kaabo Mantis 8 Pro Plus - první dojmy a jízda

Elektrická koloběžka Kaabo Mantis 8 Plus je vhodná do města i na delší výlety v terénu. Dostatečně široká kola dobře zvládají nerovnosti. Pružení i pohodlná opěrka nohy dopřeje jezdci potřebný komfort. Koloběžka je kompaktní a lehká, a i tento fakt přispívá k dobré ovladatelnosti.

Kaabo Mantis 8 Pro Plus - recenze

Na první pohled subtilní koloběžka Kaabo Mantis 8 Plus vás překvapí tím, jak dokonale sedí na silnici i v terénu. Vyniká navíc slušným dojezdem. Díky rekuperaci, kterou využijete z kopce, ušetříte energii a tím pádem i náklady na provoz. Pohodlí je zajištěno dobrým sklonem řídítek.  

Kaabo Mantis 10 Pro/GT - představení

První, co vás na elektrické koloběžce Kaabo Mantis 10 Pro/GT zaujme, jsou propracované kontroléry a velké možnosti nastavení a přizpůsobení. Dalším bonusem je displej čitelný v každé situaci. Při jízdě oceníte dobré ovládání a kvalitní hydraulické brzdy. Výsledkem je pocitově velice dobrá jízda.  

 Kaabo Mantis 10 Pro/GT - recenze

Chcete-li zažít opravdu sportovní pocit a akční jízdu, pak je Kaabo Mantis 10 Pro/GT strojem, který vám splní vaše požadavky. Tato koloběžka je vhodná i na dlouhé tratě a zvládne s přehledem i špatný povrch. Vychutnáte si svižnou jízdu kolem 60 km/h a pohodlí vám dopřeje dobrá opěrka pro nohu s ideálním úhlem sklonu.

Kaabo Mantis 10 Pro//UNICOOLTECH//

Elektrická koloběžka Kaabo Mantis 10 pro pracuje na 60V systému, který doplňují výkonné ovladače a kvalitní hydraulické brzdy. Brzdy nejen, že dobře plní svou funkci, ale také se dají seřídit podle požadavků jezdce. Na větších nerovnostech poznáte výhody propracovaného systému předního i zadního odpružení.

Kaabo Mantis GT 60V 2000W ochrana proti vodě 

Elektrická koloběžka Kaabo mantis GT 60V 2000W je vhodná i pro nejnáročnější uživatele. V tomto videu naleznete jak produkt ochránit proti vodě a tím prodloužit životnost koloběžky.

DUALTRON STORM - detailní představení

Elektrická koloběžka DUALTRON STORM je až překvapivě výkonná díky silným motorům. Je tedy možné ji využívat i na delší vzdálenosti. Nerovnosti terénu jezdec příliš nepocítí díky kazetovému odpružení a zatáčky hravě zvládne pomocí řídítek, která mají široký záběr zatočení. Dají se nastavit v podstatě až do pravého úhlu. Pokud chcete koloběžku využívat na maximum, pak je možné dokoupit pasivní chladič.

 DUALTRON STORM - první jízda s výletem

V městském provozu i na pohodlných cyklostezkách oceníte vlastnosti elektrické koloběžky Dualtron Storm, která je vhodná i pro jezdce začátečníky. Ti uvítají především dobrou ovladatelnost. O komfort se postará pohodlný a dostatečně prostorný deck a dobrý úhel opěrky pro nohu. Koloběžka překvapí také dokonalým odpichem.  

DUALTRON STORM - recenze

Požitek z doslova brutální jízdy na elektrické koloběžce DUALTRON STORM ještě více posílí adrenalinový zvuk samotné motorky, která se dá nastavit do dvou režimů. Podle požadavků i zkušeností jezdce. Koloběžka navíc dokáže zabrzdit skoro na místě. Proto je dobré vyzkoušet si vše nejprve při klidnější jízdě.

Nami Burn-e Viper - 72V 35AH 8400W - unboxing a představení

Elektrická koloběžka Nami Burn-e Viper je vhodná pro každého, kdo nechce být omezován na svých cestách počasím. Tento špičkový stroj ve své kategorii vyniká voděodolností a tím pádem můžete vyrazit skutečně za každých povětrnostních podmínek. Při jízdě oceníte dostatečně prostorný deck a při odpočinku masivní stojan, který koloběžku bezpečně udrží.

 Nami Burn-e Viper – první jízda

Na elektrické koloběžce Nami Burn-e Viper čeká příjemné překvapení v podobě prostorného decku, na který se vejde i náklad. Tento silný stroj má naprosto plynulý rozjezd a vy máte dokonalý přehled o všem potřebném díky displeji, který je dobře čitelný i na přímém slunci.

 Nami Burn-e Viper – proč ji chtít

Dokonale vyvážený a propracovaný podvozek nepřenáší při jízdě na elektrické koloběžce Nami Burn-e Viper vibrace do řídítek. O další komfort při jízdě se postará plynová páčka s plynulým ovládáním. Navíc vás čeká doslova brutální akcelerace.

 Nami Burn-e Viper – jízdní test

Při jízdě na elektrické koloběžce Nami Burn-e Viper velice oceníte nastavitelné tlumiče, díky kterým můžete vyrazit prakticky na jakýkoliv povrch. Díky tomu, že elektrická koloběžka disponuje dvěma motory, je dojezdová vzdálenost až 150 km. Ideální stroj na výlety na dovolené nebo pro každodenní využívání pro cesty do zaměstnání.

Nami Burn-e Viper – pokec o nejrychlejší elektrokoloběžce

Na první pohled je elektrická koloběžka drsná, robustní a působí industriálním a téměř nezničitelným dojmem. Není to klam, je to pravda. K tomu je nutné připočíst špičkové hydraulické odpružení a dokonalý design. Kromě legálního režimu kolem 25 km/h, můžete úpravami zvýšit rapidně rychlost a užít si skutečný adrenalinový zážitek.

Nami Burn-E Viper review

Designově připomíná elektrická koloběžka Nami Burn-e Viper hada, který vás protáhne každým zákoutím a bude dokonale proplouvat i klasickou silnicí nebo cyklostezkou. Konstrukce působí robustně, ale nejedná se o těžký stroj. Oceníte také téměř dokonalou voděodolnost.

Nami Burn-e Viper - Range test

Elektrická koloběžka Nami Burn-e Viper rozhodně nepatří pouze na dokonale uhlazené silnice. Zvládne totiž pohodlnou jízdu i na rozbité okresce. Silný a doslova brutální výkon je regulován plynovou páčkou, která dobře reaguje na pokyny jezdce. A dá se dojet opravdu daleko.

Nabíjení baterií – rychlost, proud, kdy a jak nabíjet

Vyřešit problém s rychlostí nabíjení baterie elektrokoloběžky je možné zakoupením nabíječky s vyšším nabíjecím proudem. Další možností je nabíječka s dvěma nabíjecími porty. Odpověď na otázku, kdy elektrickou koloběžku nabíjet, je velice jednoduchá. Pokaždé, když je to zapotřebí. Je zbytečné nabíjet předem, pokud nebude koloběžka v provozu. A bonus navíc – i při vybití na nulu, je tu ještě dostatečná rezerva.

 

Tlumič řízení na Nami Burn-e – unboxing a instalace

Přesto, že tlumič řízení není na elektrické koloběžce nezbytný, rozhodně ho jezdec uvítá pro zkvalitnění jízdy. Především bude cítit větší jistotu. Instalace je velice snadná a dá ji každý podle návodu a s přispěním imbus klíčů. Kromě vlastností, které vylepší jízdu, je navíc i designově dokonalý. Stříbrný tlumič dodá koloběžce šarm a eleganci.

Tlumič řízení na Nami Burn-e – první jízda

Po instalaci tlumiče řízení na elektrickou koloběžku Nami Burn-e se stane ovládání o poznání tužší. Jezdec musí vynaložit trochu více snahy. Ale odměnou bude více jistoty i v rychlém a brutálním turbo režimu.

Nová vylepšená verze blinkrů Carry Bright

Inovace blinkrů Carry Bright se týká hned několika záležitostí. Nejen toho, že z výroby přijdou už spárované, ale jinou tvář má i dálkový ovladač. Nově je přidaná zvuková kontrolka. Knoflíkovou baterii vystřídal nabíjecí konektor. A nabíjet se dají díky čtyřem microUSB portům všechny blinkry najednou.

 

Carry Bright instalace, test na slunci

Stačí instalovat blinkry Carry Bright na to správné místo na elektrické koloběžce a budou dobře viditelné i při jízdě na slunci. Instalace je jednoduchá a pomocí gumičky snadno dosáhnete vhodné pozice. Můžete zkusit například metodu zkoušek a omylů.

Blinkry na koloběžku Carry Bright - instalace

Před instalací blinkrů Carry Bright se můžete rozhodnout pro vertikální nebo horizontální umístění. Ideálním místem je prostor pod světly u klaksonu. Kromě klasických blinkrů je v záloze také výstražné blikání. A to se může v případě nouze opravdu hodit. Nezapomeňte před první instalací blinkry pořádně nabít.

Carry Bright – světlo se zpětným zrcátkem a rohy na kolo, koloběžku

Se světly Carry Bright můžete na své elektrické koloběžce zmoknout a světlům se vůbec nic nestane. Budou v poklidu svítit až čtyři hodiny. Velkým překvapením jsou zpětná zrcátka z druhé strany světel, která mají neuvěřitelný úhel 160°. Rohy na přichycení přimontujete pomocí imbus klíčů. Obě světla se také dají nabíjet najednou díky dvojitému nabíjecímu kabelu. A další překvapení? Kromě odolného a dobře vypadajícího kovového těla je možnost nastavit světla jako blikačky.

Zadní LED světlo s blinkrem – na kolo, koloběžku

Na jakémkoliv dopravním prostředku budete chtít být vidět, využijete zadní LED světlo s blinkrem. Baterie je nabíjecí, není třeba se starat o baterky. Zmáčknete jednou, můžete blikat, zmáčknete ještě jednou – svítíte. Ovládání jednoduché i pro brzdící světlo. Světlem je ohraničen váš koridor a každý vás snadno uvidí.

Výměna řídítek za skládací a širší – jak na to?

Proč skládací řídítka na vaši elektrickou koloběžku? Přeci proto, aby byla skladnější. Po odstranění originálních gripů se imbusem odšroubují všechny komponenty a můžete se dát do instalace skládacích řídítek. Rozšroubuje se představec, aby se mohla namontovat rozšiřovací část. Tento prvek vám dá jistotu, že nová řídítka budou dokonale sedět. A pak už stačí přimontovat a nainstalovat všechny původní komponenty na své místo.

Výměna pneumatik na elektrokoloběžce Unicooltech T10-DDM 

I vaše elektrická koloběžka bude potřebovat výměnu letních pneumatik za zimní. Pro lepší přístup se snadno odstraní blatníky a během krátké chvíle je hotovo. Po vyjmutí kola se sundají kotouče, vypustí duše, povolí se imbusem ráfky a zpětným postupem se instalují vhodné pneumatiky.

Elektrokoloběžka UNICOOLTECH 11X - sestavení obsahu krabice

Přišla vám krabice s elektrokoloběžkou a chystáte se ji sestavit? Řídítka můžete začít montovat ještě v krabici. Je to mnohem pohodlnější. A to včetně všech komponentů, které na ně patří. Nemusíte nic nikam upínat a z krabice vyjede připravená robustní elektrokoloběžka se silnou baterkou. Můžete vyrazit na cesty.

 

Jak postavit elektrokolo - přestavbová sada Bafang BBS02 750W

Není nutné kupovat elektrokolo. Můžete si ho sami sestavit. Stačí přestavbová sada, kde je základem motor. Získáte palcové ovládání a vše ostatní, co má být součástí elektrokola. Pak už stačí jen trochu šikovnosti a můžete vyrazit na pohodový výlet. Chybět nebude ani přehledný displej, ať máte přehled o všem potřebném.

Přestavba elektro setu Bafang 750W na nové kolo Silverback

Už je vše na svém místě a z obyčejného kola se stalo elektrokolo. Získáte dokonalý dopravní prostředek pro vaše výlety i pro cesty do zaměstnání. Po rovince můžete klasicky šlapat, ale proč se dřít do kopce. Nechte se prostě vyvézt a užijte si pohodu. Už žádné unavené tělo po cyklovýletu. Je to prostě kolo pro relax.

Kaabo Wolf Warrior 11+ review

Ptáte se, co je na elektrokoloběžce Kaabo Wolf Warrior 11+ nejdokonalejší? Je to přední odpružení, které je tuhé a snese i hrubší zacházení. Zvládnete terén, rozbité cesty a rozjezd i do kopce. Navíc je tato elektrokoloběžka stylová a tváří se téměř jako malé enduro. Pro převoz automobilem uvítáte propracovanější skládací systém, než mají jiné elektrokoloběžky. Jako jediná disponuje skládáním předního kola.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX