Doživotní sleva na servis

Když přišly první zmínky o elektrických koloběžkách a motorkách, tak mnozí jen vrtěli hlavou. V dnešní době jsou naopak vyhledávaným sortimentem.

Sleva, která potěší všechny majitele

Je pravdou, že většina lidí dá stále ještě přednost vůni benzínu, ale to není důvod se nepodívat, jaký komfort elektrické koloběžky nebo motorky nabízí. Rozhodně je dostatek důvodů, proč si je pořídit. Pokud si vyberete některý z našich modelů, tak získáte ještě bonus navíc, který samozřejmě vás potěší a přinese i nějaký finanční obnos navíc.

Aby váš nový dopravní prostředek sloužil dobře, spolehlivě a dlouho byl vaším společníkem, tak bezpochyby je nutné se o něj dobře starat. V tomto případě je dobré provádět jistý servis, který samozřejmě prodlouží životnost, ale rovněž poskytne bezpečnost. Ten, kdo si elektrickou koloběžku nebo motorku zakoupí přímo od naší společnosti, tak získá slevu na hodinovou sazbu a to ke všem prováděným úkonům. V podstatě tak ušetříte peníze jak v podobě slevy, tak drahých oprav, pokud by došlo k zanedbání péče. A to rozhodně není jediné překvapení, které může od naší společnosti očekávat.

 

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX