2x Předsezónní servis ZDARMA

Elektrické koloběžky i motorky poskytnou dostatek zábavy i bezpečné jízdy. Ovšem aby skutečně byly bezpečné, je nutno dbát i o řádný servis.

Předsezónní servis zaručí bezpečnost produktu

Povinností každého řidiče, než vyjede se svým vozidlem, je kontrola, zdali je prostředek dostatečně schopný provozu. Ani v tomto případě to není jinak a skutečně předsezónní prohlídka je na místě. Naše zákazníky zajisté potěší, že nákupem koloběžky nebo motorky, získávají dvě předsezónní prohlídky zcela zdarma. To zaručí bezproblémový a bezpečný provoz. Servisní prohlídky jsou navíc doporučeny výrobcem a provádí se při nich běžná údržba, která zajišťuje vše potřebné pro dlouhou životnost.

Prohlídky mohou odhalit i případnou závadu, která by se mohla projevit. Vy byste byli nuceni svůj stroj odstavit na delší dobu, než jen plánovaný servis, což by byla rozhodně v době sezóny škoda.

Pokud máte zájem o servisní předsezónní prohlídku zdarma, tak nás stačí kontaktovat. Domluvíme se na volném termínu, kdy nám svoji elektrickou motorku nebo koloběžku předáte na pobočce. Po provedené prohlídce vás budeme kontaktovat a vy můžete bez problémů a starostí vyrazit na cestu.  

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX