INMOTION S1F

 Představení 

Můžeme doručit do:
18.7.2024
Skladem dodání 1-3 dny
Značka: InMotion
26 990 Kč 22 306 Kč bez DPH 26 990 Kč / 1 ks
Kategorie: Elektrické koloběžky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 20.8 kg
INMOTION S1F

Parametry INMOTION S1F

INMOTION S1F
Výkon 500 W/ špičkový 1000W
INMOTION S1F
Váha 20.8 kg
INMOTION S1F
Dojezd 95 km
INMOTION S1F
Baterie 675 Wh
INMOTION S1F
Max. rychlost 40 km/h  
INMOTION S1F
Brzdy  Kotoučové + elektrické duální
INMOTION S1F
Nosnost 140 kg
INMOTION S1F
Pneumatiky   10" bez duše

Elektrická koloběžka INMOTION S1F

Společnost Inmotion je již dlouho výrobcem jedněch z nejlepších výrobků v oblasti městské mobility a její nejnovější produkt, elektrická koloběžka INMOTION S1F, jasně ukazuje, že si své místo na špičce opravdu zaslouží. Nádherné tvary modelu S1F jsou jen částí toho, co tato koloběžka dokáže – její jízdní vlastnosti vám umožní proniknout městskou džunglí rychle, pohodlně a v jakémkoli počasí.

Elektrokoloběžka INMOTION S1F klade důraz na bezpečí jízdy

Ať už jste zkušený jezdec, nebo s jízdou na elektrické koloběžce teprve začínáte, na INMOTION S1F se o svou bezpečnost nemusíte obávat. Tento typ je vybaven jak tradičními kotoučovými brzdami, tak elektronickým duálním brzdovým systémem (EBS), který zajišťuje kratší brzdnou dráhu a stabilnější brzdění. Je vybaven také rekuperačním brzděním pro recyklaci energie při zpomalování. Systém EBS u elektrokoloběžky INMOTION S1F nabízí nejlepší reakce, stabilitu a řízení ve své třídě.

Větší pneumatiky a dvojité odpružení zajistí pohodlí při jízdě

Cestování po městě nezahrnuje pouze dokonale rovné asfaltové povrchy. Mnohem častěji se setkáte s hrbolatými a popraskanými chodníky a výmoly na cestě. Nerovný povrch vás však již nemusí trápit – elektrická koloběžka INMOTION S1F je vybavena většími, 10palcovými, bezdušovými, vzduchem plněnými pneumatikami s jedinečným vzorkem žraločí ploutve, což zajišťuje úžasně hladkou jízdu a skvělou trakci. Jedinečný systém tlumení nárazů pomocí předního a zadního odpružení vám poskytne nebývalé pohodlí a stabilitu téměř v každém terénu. Pohodlí při jízdě je velice důležité, pokud plánujete ujet 20 nebo 30 kilometrů během jednoho výletu.

O větší komfort se postará i jednoduchý systém zapínání, který zajistí, že se již nemusíte starat o zapínání a vypínání koloběžky po každém použití. Stačí jen na koloběžku stoupnout, dát jí úvodní impuls a ona se automaticky zapne a vy můžete zrychlovat. Pravděpodobně oceníte také aplikaci pro chytrý telefon a připojení skrze Bluetooth.

Jelikož u nás i v létě často prší, je tato voděodolnost obrovským pokrokem. Samozřejmě se stále musíte snažit vyhýbat hlubokým kalužím, ale pokud vás zastihne náhlý liják, vaše elektro koloběžka utrpí mnohem menší škody než mnoho jejích konkurentů.

Robustní, pevná a odolná konstrukce

Rám elektrokoloběžky je vyroben z odolných slitin, takže je pevný, odolný a unese i jezdce silnější postavy do 140 kg. Její platforma má šířku 18 cm, abyste si mohli při delších cestách pohodlně opřít obě nohy. Kromě toho její protiskluzový gumový plášť zvyšuje tření a umožňuje vám udržet stabilní jízdní pozici při prudkém zatáčení nebo rychlém zastavení. Navíc se po použití snadno čistí. Díky robustnosti konstrukce má INMOTION S1F mnohem lepší stabilitu a ovladatelnost. Představec je vyšší, takže je ideální pro vyšší jezdce.

Manipulace a ovládání elektrokoloběžky je velmi snadné

Elektrická koloběžka INMOTION S1F se velmi snadno ovládá díky jednoduchému skládacímu mechanismu a jedinečnému elegantnímu LED displeji, která dodává jezdci veškeré důležité informace, jako například zbývající stav baterie, rychlost, ujeté kilometry a podobně. Díky vysoké svítivosti jej snadno přečtete i v přímém slunečním světle. Ve složeném stavu má koloběžka velmi kompaktní rozměry 130,7 x 52 x 56 cm, díky čemuž ji snadno přepravíte autem, vlakem či autobusem. Manipulaci usnadní také dvě menší pomocná kolečka na spodní straně nášlapné desky, která slouží k pojíždění koloběžky ve složeném stavu, což je velmi šikovná funkce.

Díky bezkonkurenčnímu dojezdu, rychlému nabíjení, fantastickému odpružení a plynulé a pohodlné jízdě INMOTION S1F zcela změní váš pohled na elektrickou koloběžku a cestování na ní. Je bezpečná, odolná, snadno se používá a, co je nejlepší, je s ní mimořádná zábava!

Technické specifikace:

Typ modeluINMOTION S1F
Motor500 W /špičkový 1000W 
Maximální rychlost40 km/h
Maximální dojezd


Až 95 km
(dosah se může lišit v závislosti na hmotnosti jezdce,
jízdním chování, teplotě a stavu vozovky)
Hmotnost20.8 kg
Maximální stoupání30 %
Baterie675 WhDoba nabíjení7,2 hodin
Pneumatiky10" 
Přední světloAno
Zadní světloAno
Rozměry ve složeném stavu130,7 x 52 x 56 cm
Rozměry v rozloženém stavu130,7 x 52 x 127,5 cm
Nosnost140 kg
Stupeň krytíIP 55

 Připomenutí

- Před použitím je důležité pečlivě přečíst návod k použití.

- Nesprávné použití výrobku může mít za následek vážné zranění.

- Dodržujte prosím aktuální dopravní předpisy.

- Ujistěte se, že vždy nosíte bezpečnostní vybavení (helma, rukavice, chrániče).

- Zakázané použití pro osoby mladší 12 let.

- Prosím, provádějte pravidelnou údržbu vašeho stroje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX