LAMAX eCruiser SC30

Elektrická koloběžka s 10“ nafukovacími koly, odpružení obou kol, vyztužený zadní blatník, silný motor 400 W, lithiová baterie 36 V/15 Ah, rekuperace, dojezd 50 km, LED osvětlení, široká a vysoká řídítka, mobilní aplikace, multifunkční displej, vylepšený brzdný systém, ochrana proti nechtěnému rozjezdu, tempomat, Walking mode, nosnost 120 kg.

Můžeme doručit do:
24.5.2024
Skladem dodání 1-3 dny
Značka: LAMAX
12 999 Kč 10 743 Kč bez DPH
LAMAX eCruiser SC30 (LXCSMCRSC30BA)

Parametry eCruiser SC30

LAMAX eCruiser SC30 (LXCSMCRSC30BA)
Výkon 400W - špičkově až 650W
LAMAX eCruiser SC30 (LXCSMCRSC30BA)
Váha 16kg
LAMAX eCruiser SC30 (LXCSMCRSC30BA)
Dojezd až 50km
LAMAX eCruiser SC30 (LXCSMCRSC30BA)
Baterie 36V 15Ah 540Wh
LAMAX eCruiser SC30 (LXCSMCRSC30BA)
Max. rychlost 25km/h
LAMAX eCruiser SC30 (LXCSMCRSC30BA)
Brzdy  Kotoučová lanková
LAMAX eCruiser SC30 (LXCSMCRSC30BA)
Nosnost 120 kg
LAMAX eCruiser SC30 (LXCSMCRSC30BA)
Pneumatiky 10"

Elektrická koloběžka LAMAX eCruiser SC30

LAMAX eCruiser SC30 je bezkonkurenční parťák na rychlé přesuny. Dej cestování za studiem nebo prací nový rozměr. Už žádné tlačenice a čekání, prostě naskoč na elektrickou koloběžku LAMAX eCruiser SC30 a prokličkuj městem rychlostí až 25 km/h.

Dojezd až 50 km na takové přejíždění bohatě stačí, pokud jedeš z vedlejší vesnice, pohodlně dobiješ velkokapacitní lithiovou baterii 36 V/15 Ah s BMS ochranným systémem třeba v práci. Silný 400W motor s rekuperací si poradí i s kopečky a 10" nafukovací kola s extra vyztuženým pláštěm odolným proti defektům brázdí nerovnosti jako nic, téměř je nepocítíš.

Jízdní komfort ještě zvyšují přední a zadní tlumiče spolu s vyztuženým zadním blatníkem. Ještě k tomu přidej rozšířená a zvýšená řídítka a zaručujeme, že budeš chtít jezdit pořád. Jen tomu dej pořádný odpich, protože ochrana proti nechtěnému rozjezdu nakopne motor až po dosažení 5 km/h.

LAMAX eCruiser SC30 (LXCSMCRSC30BA)
LAMAX eCruiser SC30 (LXCSMCRSC30BA)

Skvělá elektrokoloběžka s vysokým výkonem

Značný výkon a skvělá výdrž baterie jsou hlavními přednostmi této elektrokoloběžky. Velkokapacitní lithiová baterie 36 V/15 Ah umožňuje dojezd až 50 km díky rekuperaci energie. To znamená, že můžeš bez problémů ujet celodenní vzdálenost, kamkoliv potřebuješ.

Tato elektrokoloběžka je vybavena BMS inteligentním systémem, který zajišťuje ochranu baterie před přebitím, podbitím, přetížením, zkratem nebo přehřátím. Motor o výkonu 400 W dokáže pohodlně vyvézt až 120 kg i do kopce.

Vyniká také rekuperací energie, která umožňuje zpětné dobíjení baterie při jízdě z kopce nebo brzdění. Pro bezpečnost má tato elektrokoloběžka ochranu proti nechtěnému rozjezdu, která zabrání nekontrolovanému pohybu. Elektromotor se aktivuje až po dosažení rychlosti 5 km/h.

Komfortní koloběžka s 10palcovými nafukovacími pneumatikami

Koloběžka je vybavena 10palcovými nafukovacími pneumatikami s extra vyztuženým pláštěm, který je odolný proti defektům a dokonale pohlcuje nerovnosti terénu. Přední a zadní tlumiče zajišťují ještě větší komfort a perfektní odpružení.

Zadní vyztužený blatník neprodukuje žádné zvuky během jízdy a koloběžka nabízí 4 rychlostní stupně (chůze, ECO, Drive a Sport) pro různá jízdní tempa. Chůze neboli Walking mode umožňuje pohodlnou jízdu i v náročném terénu nebo při procházkách s přáteli.

Pro bezpečnou jízdu je koloběžka vybavena vyladěným brzdovým systémem kombinujícím zadní kotoučovou brzdu a přední elektronickou brzdu, což zkracuje brzdnou dráhu a zajišťuje bezpečný způsob zastavení.

LAMAX eCruiser SC30 (LXCSMCRSC30BA)
LAMAX eCruiser SC30 (LXCSMCRSC30BA)

Měj přehled a pohodlí

Řidič musí mít i přehled o jízdě a ten ti poskytne multifunkčnídisplej zobrazující rychlost, jízdní režim, stav baterie a světel nebo informace o tempomatu a Bluetooth připojení, které slouží k propojení s mobilníaplikací. Prostřednictvím aplikace pohodlně upravíš různá nastavení, uzamkneš koloběžku a spoustu dalších věcí. Abys měl jízdu co nejpohodlnější, má koloběžka rozšířenářídítka na 53 cm a zvýšená na 123 cm, což znamená větší stabilitu a bezpečnost. Potřebuješ si vzít své přibližovadlo třeba s sebou do kanceláře? V pohodě, prostě ho jednoduše za pár sekund slož. Když si nebudeš vědět rady nebo se náhodou něco pokazí, je ti k dispozici záruční a pozáruční servis spolu s možností on-line nákupu náhradních dílů.

Výhody E-scooter S7500 Plus

LAMAX eCruiser SC30 (LXCSMCRSC30BA)

Dojezd 50 km

Koloběžka tě dopraví po městě i kousek dál, její baterie vystačí až na 50 km.
LAMAX eCruiser SC30 (LXCSMCRSC30BA)

Výkonný 400W motor

Motor s parádním výkonem 400 W a rekuperací má takovou sílu, že i do kopce vyveze až 120 kg.
LAMAX eCruiser SC30 (LXCSMCRSC30BA)

Velkokapacitní baterie

Lithiová baterie 36 V/15 Ah s BMS inteligentním systémem, který ji chrání proti přebití, podbití, přetížení, zkratu či přehřátí, má i díky rekuperaci vracející jí část energie opravdu velkou výdrž.
LAMAX eCruiser SC30 (LXCSMCRSC30BA)

Skvělé odpružení

Tlumiče vpředu i vzadu poskytují tak dokonalé odpružení, že stírá veškeré nerovnosti povrchu. I po dlažebních kostkách tak pojedeš jako po rovince.
LAMAX eCruiser SC30 (LXCSMCRSC30BA)

Mobilní aplikace Tuya

Stáhni si mobilní aplikaci Tuya a vytáhni ze své koloběžky ještě víc. Přes Bluetooth je spolu propojíš a můžeš lépe upravovat nastavení, sledovat historii nebo koloběžku zamknout.
LAMAX eCruiser SC30 (LXCSMCRSC30BA)

Maximální rychlost 25 km/h

Koloběžka zvládne svištět rychlostí až 25 km/h, včas tě tak dostane, kam potřebuješ.
LAMAX eCruiser SC30 (LXCSMCRSC30BA)

10“ nafukovací kola

10palcové vzduchem plněné pneumatiky s extra vyztuženým pláštěm odolným proti defektům dokonale přilnou k povrchu a zajistí tak bezpečnou a komfortní jízdu.
LAMAX eCruiser SC30 (LXCSMCRSC30BA)

Rekuperace

Automatická rekuperace zajišťuje delší dojezd koloběžky, jelikož při každém brždění a jízdě z kopce navrací energii zpět do baterie.
LAMAX eCruiser SC30 (LXCSMCRSC30BA)

Přehledný displej

Stačí jeden pohled na velký přehledný displej a víš vše potřebné - rychlost, ujetou vzdálenost, stav baterie, zvolený režim nebo stav světel.
LAMAX eCruiser SC30 (LXCSMCRSC30BA)

Walking mode

Režim chůze využiješ jak v prudších kopcích, kde tě vytáhne jako lanovka nahoru, tak ve městě při doprovázení pěších kámošů. 6 km/h totiž budou všichni hravě stíhat.
LAMAX eCruiser SC30 (LXCSMCRSC30BA)

Komfortně konstruovaná řídítka

Řídítka koloběžky jsou rozšířená na 53 cm a zvýšená na 123 cm pro bezpečnější a pohodlnější jízdu i snazší ovládání.
LAMAX eCruiser SC30 (LXCSMCRSC30BA)

Pohodlná a stabilní jízda

Kombinace nafukovacích kol, odpružení, konstrukce řídítek i ovládání pomocí mobilní aplikace zvyšuje jízdní komfort a cesta se pro tebe stává bezpečnější.
LAMAX eCruiser SC30 (LXCSMCRSC30BA)

Prémiový servis a záruka

V LAMAXu je pro nás zákazník vždy na prvním místě. Naše produkty si vyvíjíme od začátku do konce, a proto si stojíme za jejich kvalitou a jsme připraveni se o ně starat, jako nikdo jiný. Jelikož máme k dispozici kompletní příslušenství a veškeré náhradní díly, rozhodli jsme se nabídnout našim zákazníkům unikátní službu – Prémiová záruka. V případě potíží či poruchy si produkt svezeme do servisu. Naše servisní centrum je odborně proškoleno tak, abychom mohli garantovat co nejlepší servis. Cílem je, abyste měli co nejlepší zážitky z našich produktů, a věříme, že tímto Vám ulehčíme starosti v případě nečekané závady.
ParametrHodnota
Výkon400 W
Kapacita baterie36V / 15Ah (540Wh)
Typ baterieLithium-iontová
Maximální rychlost25 km/h**
4 režimy rychlostiP: 6 km/h (režim chůze), E: 15 km/h, D: 20 km/h, S: 25 km/h
Maximální dojezd50 km*
Kola10˝ (vzduchem plněné pneumatiky)
Brzdný systémZadní kotoučová brzda + elektronický brzdný systém
BarvaČerná
Hmotnost16 kg
Maximální nosnost120 kg
Rozměry (složená)113 × 53 × 57 cm (délka, šířka, výška)
Rozměry (rozložená)113 × 53 × 123 cm (délka, šířka, výška)
Výška řídítek123 cm
Rozměry nášlapu56 × 14,5 cm (délka, šířka)
Světlá výška (vzdálenost nejnižšího bodu podvozku od země)12 cm
Doporučená požadavky na jezdceVýška 140 – 200 cm, hmotnost <120 kg, věk 14 – 99 let
Barevný LCD displejANO (zobrazuje údaje o aktuální rychlosti, stavu baterie, indikace LED osvětlení, rychlostní režimy, Bluetooth, tempomat a další informace)
Další funkceAplikace pro Android a iOS, tachometr, pojistka proti nechtěnému rozjezdu, volba rychlostních režimů, ukazatel stavu baterie, aktuální rychlosti, automatická rekuperace, uzamknutí a zablokování kol v případě jakéhokoliv pohybu či neoprávněného užití, automatické vypnutí, režim chůze, vzduchem plněné pneumatiky s extra vyztuženým pláštěm odolným proti defektům, nastavitelné zadní tlumiče.
Funkce aplikaceUkazatel stavu baterie a aktuální rychlosti, ujeté momentální i celkové vzdálenosti, nastavení tempomatu, ovládání LED osvětlení, přepínání jízdních režimů, grafický přehled a statistika z poslední jízdy včetně GPS záznamu na mapě, uzamknutí a zablokování kol v případě jakéhokoliv pohybu
Bezpečnostní prvkyAktivace zámku přes mobilní aplikaci - možnost zablokování kol, pojistka proti nechtěnému rozjezdu, pomalejší ECO mód pro začátečníky a úsporu energie, rozšířená řídítka, nastavitelné odpružení, zvonek, 100% legální pro provoz v ČR/SK a většině států EU**

* Údaj o maximálním dojezdu udává orientační hodnotu, jakou je možné dosáhnout za naprosto ideálních podmínek (plochý terén, konstantní rychlost – bez plného výkonu, bez větru, správný tlak v pneumatikách, hmotnost řidiče < 70 kg, bez užitečného zatížení, teplota okolí 20 °C). V praxi je pak dojezd do značné míry ovlivněn hmotností řidiče a dalšího nákladu, výškovým převýšením překonávaným při jízdě, povětrnostními podmínkami, stavem vozovky, způsobem jízdy, četností rozjezdů (například na křižovatkách), stavem pneumatik (zejména jejich nahuštění), stavem opotřebení aku¬mulátorů a mnoha dalšími faktory. V extrémních podmínkách se tak dojezd může snížit i na méně než 50% uváděné hodnoty.

** Zkontrolujte si vždy místní legislativu pro provoz na pozemních komunikacích.

 Připomenutí

- Před použitím je důležité pečlivě přečíst návod k použití.

- Nesprávné použití výrobku může mít za následek vážné zranění.

- Dodržujte prosím aktuální dopravní předpisy.

- Ujistěte se, že vždy nosíte bezpečnostní vybavení (helma, rukavice, chrániče).

- Zakázané použití pro osoby mladší 12 let.

- Prosím, provádějte pravidelnou údržbu vašeho stroje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX