Rychlonabíječka Dualtron 72V 5A s LP-16/M16 koncovkou

Rychlonabíječka Dualtron 72V 5A s LP-16/M16 koncovkou

Můžeme doručit do:
25.5.2024
4 990 Kč 4 124 Kč bez DPH 4 990 Kč / 1 ks
Kategorie: Náhradní díly
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Rychloabíječka Dualtron 72V 5A

Abyste se svou elektrickou koloběžkou Dualtron dojeli vždy bez problémů do cíle, budete potřebovat kvalitní originální nabíječku, která se postará o dobití jejích baterií elektrickou energií. Není ovšem nabíječka jako nabíječka. Pokud chcete, aby nabíjení bylo rychlé, bezproblémové a baterie vaší elektrické koloběžky dlouho vydržela, je rychlonabíječka Dualtron 72V 5A ideální volbou, která v sobě spojuje malé rozměry, nízkou hmotnost a vysoký nabíjecí výkon, jenž doplní baterii vaší koloběžky čerstvou energií dříve, než byste čekali. Stačí se připojit skrze nabíječku do běžné elektrické zásuvky a za chvíli můžete s plnou baterií opět vyrazit na cesty. Rychlonabíječka Dualtron 72V 5A by proto rozhodně neměla chybět ve výbavě žádného majitele elektrické koloběžky, který se svým dopravním prostředkem podniká delší výlety. Tato nabíječka pracuje s napětím 72 voltů a nabíjecím proudem 5 Ah, díky čemuž dokáže nabít vaši baterii rychleji než jiné typy.

K nabíjení vaší elektrické koloběžky Dualtron byste měli vždy používat originální nabíječku schválenou výrobcem. V žádném případě se nenechte zlákat ke koupi levné neznačkové nabíječky. Z dlouhodobého hlediska se vám to rozhodně nevyplatí, protože se vám buď brzy rozbije, nebo dokonce poškodí baterii. Baterie elektrických koloběžek mají pouze určitou životnost, která se nesprávným nabíjením zkracuje. Při použití neznačkové nabíječky navíc hrozí přehřátí baterie, které ji může trvale poškodit. A už vůbec neuvažujte o nabíjení pomocí přístroje, který je určen k jiným účelům, jako jsou například nabíječky pro motocykly či auta, kde je riziko poškození baterie ještě vyšší.

Náhradní nabíječka Dualtron 72V 5A splňuje ty nejvyšší standardy – je malá, lehká a nestojí mnoho. Vaší elektrické koloběžce Dualtron zajistí přísun nové energie, kdykoli to budete potřebovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX