Rychlonabíječka 84V 6.5A Nami Burn-e Viper

Rychlonabíječka 84V 6.5A Nami Burn-e Viper

Můžeme doručit do:
23.6.2024
Skladem
Značka: NAMI ELECTRIC
5 685 Kč 4 698 Kč bez DPH 5 685 Kč / 1 ks
Kategorie: Náhradní díly
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Rychlonabíječka 84V 6.5A Nami Burn-e Viper


Pokud jste vlastníky výkonné elektrické koloběžky Nami Burn-e Viper, neměli byste na cesty vyrážet bez kvalitní rychlonabíječky, díky níž budete moci vašemu stroji doplnit energii, kdykoli to bude potřebovat. Tato rychlonabíječka, určená pro koloběžky Nami Burn-e Viper, disponuje nabíjecím napětím 84 voltů, a dokáže plnit jejich baterii rychlostí 6,5 Ah. Díky tomu nebudete muset nikdy dlouho čekat, než budete moci opět vyrazit na cestu. Přes svůj vysoký výkon je tato nabíječka stále velice lehká a díky kompaktním rozměrům se vám snadno vejde do batůžku, aniž by zabrala příliš mnoho místa.

Baterie elektrické koloběžky je jejím srdcem, měli byste se proto snažit, aby vám vydržela sloužit co nejdéle. Toho dosáhnete optimálním nabíjením pomocí originální nabíječky schválené výrobcem, která je určena přímo pro váš typ elektrokoloběžky. Pokud proto pro váš Viper potřebujete náhradní nabíječku, sáhněte po typu 84V 6,5 Ah Nami Burn-e Viper, která vás nikdy nenechá na holičkách.

K doplňování energie vaší elektrické koloběžky Nami Burn-e Viper byste vždy měli používat pouze kvalitní originální nabíječku, jako je právě tento typ. Jedině tak totiž dokážete zajistit, že vaši koloběžku nabijete rychle, spolehlivě a bez nadměrného opotřebení baterie. Neznačkové nabíječky, nebo nabíječky určené pro jiný typ koloběžky mohou snadno způsobit přehřátí baterie a její trvalé poškození. Na poškození baterie vlivem nesprávné nabíječky navíc nemůžete uplatnit záruku. Koupě náhradní nabíječky pro elektrokoloběžku Nami Burn-e Viper se proto rozhodně vyplatí. Vždy je lepší mít alespoň dvě – jednu na doma a jednu na cesty. Nikdy totiž nevíte, do jaké situace se dostanete a kdy budete potřebovat rychle dobíjet. Ale ať už vás na cestách potká cokoliv, jedno je jisté – náhradní rychlonabíječka pro elektrokoloběžky Nami Burn-e Viper vás nikdy nenechá ve štychu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX