Autorizovaný servis

Pokud vlastníte elektrickou koloběžku, je nutné ji pravidelně servisovat, aby byl její provoz  bezproblémový a bezpečný. Ne všechny servisy ovšem dokážou zaručit vaší elektrokoloběžce takovou péči, jakou si opravdu zaslouží – proto byste ji měli vozit pouze do autorizovaného servisu, který se jako jediný dokáže o váš dopravní prostředek správně postarat.

Jsme oficiálními dovozci značek Dualtron – Minimotors Bike Co. Ltd, Kaabo Technology, Nami Electric a SUR-RON Hangzhou Qiulong Technology Co. Ltd, ke kterým poskytujeme také autorizovaný servis. Naši zaměstnanci mají tu nejvyšší kvalifikaci, jsou pravidelně školeni přímo u výrobců a dokážou rychle, efektivně a spolehlivě diagnostikovat a odstranit veškeré problémy s vaší elektrokoloběžkou, a zajistit, že bude fungovat co nejlépe.

Proč zvolit právě náš autorizovaný servis?

Jakožto oficiální dovozce máme přístup k originálním dílům a komponentům přímo od výrobce. Jejich používání pro servis elektrokoloběžek je velice důležité, protože zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vaší koloběžky a zabraňuje případným problémům, které by mohly vzniknout při použití generických nebo padělaných dílů. Náš autorizovaný servis samozřejmě poskytuje na svou práci záruku, což znamená, že pokud se něco pokazí, naši technici převezmou odpovědnost a vše napraví.

Naši zaměstnanci jsou také pravidelně školeni přímo u výrobců a mají k dispozici nejnovější nástroje a zařízení, což jim umožňuje diagnostikovat a opravit případné problémy s větší přesností a účinností. Kdykoli si také mohou vyžádat pomoc přímo od servisních inženýrů v továrnách výrobců. Pokud svěříte vaši elektrokoloběžku do naší péče, naši technici se postarají o to, abyste se svou elektrokoloběžkou brzy mohli opět vyrazit na cesty.

Pokud si koupíte elektrokoloběžku u nás, získáte také časově neomezený pozáruční servis. U nás máte jistotu, že budeme mít na skladě veškeré náhradní díly i ke starším typům koloběžek, které navíc jako náš zákazník získáte levněji. Levnější pro vás budou také služby našich servisních techniků.

Pokud tedy hledáte spolehlivý a důvěryhodný servis pro vaši elektrickou koloběžku, svěřte ji nám a užívejte si klidu s vědomím, že je váš dopravní prostředek v dobrých rukou.

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX