Naplánujte si video konzultaci našeho produktu

Rádi byste si koupili elektrokoloběžku či elektromotorku, ale nejste si jisti, zdali zvolený typ naplno uspokojí vaše požadavky a očekávání? Nemáte čas přijít k nám na prodejnu a vše si vyzkoušet na vlastní kůži? Nyní už nemusíte! Díky našim video konzultacím máte možnost podívat se na zvolenou elektrickou koloběžku nebo elektrickou motorku z pohodlí vašeho domova.

Nabízíme vám možnost domluvit si video konzultaci s našimi prodejci, kteří vám rádi předvedou zvolený typ přímo na prodejně a zodpoví všechny vaše otázky. Stačí jen zavolat na náš WhatsApp a dohodnout si termín, který vám vyhovuje.

Naši prodejci jsou pečlivě vyškoleni a mají vynikající znalosti všech typů elektro koloběžek a elektro motorek, které nabízíme. Během video konzultace vám do detailů ukážou, jak produkt vypadá a funguje a vysvětlí vám všechny jeho funkce a ovládací prvky. Poradí vám, jak na údržbu stroje, i to, jaké další příslušenství byste mohli k elektrokoloběžce potřebovat.

Díky video konzultaci se nemusíte obávat, že koupíte nesprávný produkt. Vše si detailně prohlédnete a ujistíte se, že elektrická motorka či koloběžka, kterou si vyberete, splní vaše požadavky a bude plně vyhovovat vašim potřebám. Pro naše specialisty jsou elektrokoloběžky i elektromotorky vášní – rádi vám fundovaně zodpoví jakékoli otázky, které vás napadnou.

Tak neváhejte, ozvěte se nám na WhatsApp a domluvte si vaši video konzultaci ještě dnes!

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX