Reklamace a servis

Co se vyplatí vědět o naší prémium záruce?

Co může být horší než zrada od nově zakoupeného dopravního prostředku daleko od domova? Abychom vám poskytli jistotu bezproblémové jízdy, vybíráme produkty výhradně od kvalitních značek. Naše vlastní produkty, jako jsou bezpečnostní prvky pro elektrokoloběžky, vyrábíme s heslem „kvalita nad kvantitou“. Navíc vám rádi pomůžeme nalézt řešení odpovídající vašim potřebám.

Je jasné, že kvalita není zadarmo. Bohužel na českém trhu je řada výrobců, kteří se pouze jako spolehliví tváří. U nás je samozřejmostí záruka 2 let na veškeré produkty. Jestliže by tedy náhodou došlo k problému, závadu náš odborný servis co nejrychleji odstraní, případně zboží zcela nahradí novým.

Záruka se nevztahuje pouze na závady způsobené přirozeným opotřebením či hrubým zacházením s produktem.

Ve všech ostatních případech máte nárok na opravu zboží. Často dokonce přijmeme reklamaci i po uplynutí záruční doby. Porouchala se vám při odpočinkové vyjížďce akcelerační páka? Obratem vám ji vyměníme i v případě, že z pohledu zákona již 2 měsíce nemůžete uplatňovat právo z vadného plnění.

V ceně všech našich produktů je zahrnutý záruční servis. Máte proto nárok na prvotřídní poprodejní služby. Bohužel jsme v ČR jedni z mála, kteří nabízejí zákazníkům takto prémiové služby.

Jak probíhá odstranění vady?

Je nepříjemné, když se objeví nějaká závada na elektrické koloběžce, zvláště pokud se stala vaším každodenním parťákem. Nic naplat, je nutné ji nechat opravit.

Záchranná akce výjezdovým vozidlem

Závada, která se vyskytne na koloběžce v záruční době, se musí nahlásit předem u Společnosti Unicooltech, která ji rovněž uzná jako záruční opravu. Pokud se prokáže, že se jedná o lehkou nebo střední závadu v záruční době, která se dá opravit na místě, tak je možnost využít výjezdové vozidlo. Většinu reklamačních servisů provádí do vzdálenosti cca 100 km, kdy se nevyplatí využívat externí dopravce. Pokud se jedná o těžší závadu, poté musí být produkt odvezen do servisu.

Přeprava Unicooltech funguje podle jistých pravidel, které musí zákazník respektovat. Nelze očekávat, že se nahlásí porucha a ihned je výjezdové vozidlo připraveno k výjezdu.

Jak funguje svoz výjezdovým vozidlem

Zavoláte nám a oznámíte poruchu.
My ji zaevidujeme a posoudíme, o co se jedná a zdali se na to vztahují záruční podmínky.
Vyčkáme, až se nám na této trase vyskytnou další možné servisy.
Následně se ozveme majiteli koloběžky s termínem, kdy ho navštívíme.
Poté provedeme výjezd.

Čekací doba může být skutečně delší, než očekáváte, ale není problém využít možnosti, kdy si bezpečný transport objednáte prostřednictvím smluvních přepravců PPL nebo DPD do 50KG v reklamačním systému RETINO. Po uznání reklamace je přeprava k nám i od nás hrazená v plné výši. Lhůta pro reklamaci, pokud se bude jednat o záruční opravu, započne datem, kdy jsme si produkt převzali a máme fyzickou možnost závadu odstranit, nikoliv založením případu a nebo nahlášením vady.

Tato služba se nevztahuje na produkty atypických rozměrů, což jsou v tomto případu motorky.

Jak uplatnit prémium záruku?

V dnešní době čas jsou peníze. Právo na reklamaci proto můžete uplatnit prostřednictvím jednoduchého formuláře. Snažíme se vám usnadnit život nejen našimi produkty, nýbrž i veškerými službami s nimi souvisejícími.

Mám nárok na opravu po vypršení záruky?

Vaše právo na reklamaci v mnoha případech dobrovolně o určitou dobu prodloužíme. Jestliže vada vznikla například až sedm let po nákupu, stále u nás můžete očekávat právo na časově neomezený pozáruční servis. Máme pro vás připraveny veškeré náhradní díly, které získáte levněji než nový zákazník. Navíc jako dárek za nákup našich produktů obdržíte také slevu na práci servisního technika.

Máme radost, že využíváte našich produktů a služeb. Neváháme vás proto odměnit. V současné složité situaci se chceme stát bezpečným místem, jež vnese alespoň kapku štěstí do vašeho života, který se s vámi pravděpodobně nepáře.

Reklamace

Pokud řešíte problém v rámci reklamace, prosím postupujte dle instrukcí v našem nástroji pro vyřízení reklamací níže.

V případě že máte zájem o chcete záruční i mimo záruční servis, opravy, tuning atd., obraťte se prosím na:

reklamace@unicooltech.cz

 

 

 

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX