Testovací centrum elektrických koloběžek

Koupě nové elektrokoloběžky je významnou investicí, a proto je pochopitelné, že si chcete být jisti, že jste si vybrali ten správný typ. Různé typy elektrických koloběžek se od sebe liší, a nikdo si nechce koupit zajíce v pytli – koloběžku, u které mu třeba nebude vyhovovat délka či šířka paluby, hmotnost nebo rozměry řídítek. Proto je tak důležité naplánovat si zkušební jízdu. Je to příležitost, jak si elektrokoloběžku osahat a zjistit, jak se chová na silnici a v terénu.

Objednejte si jízdu v našem testovacím centru

V našem areálu v Boskovicích si můžete každou z námi nabízených elektrických koloběžek předem nezávazně vyzkoušet na různých typech povrchů. Po domluvě je možné s elektrokoloběžkou vyjet i do běžného provozu, abyste zjistili, jak se chová například ve skutečném terénu či na polních cestách. Během testování budete mít možnost dozvědět se spoustu velmi důležitých informací o jízdních vlastnostech, výhodách a nevýhodách jednotlivých typů elektrických koloběžek, které nabízíme. Naši pracovníci jsou zkušení a elektrokoloběžky jsou jejich vášní. Rádi vám proto zodpoví jakoukoli otázku, na kterou se budete chtít zeptat.

Jak probíhá testovací jízda elektrokoloběžky?

Pokud máte zájem vyzkoušet si, jak se s jednotlivými typy elektrokoloběžek jezdí, stačí nám zavolat nebo se objednat na zkušební jízdu přes tento odkaz. Poté si domluvíte vhodný čas a datum a můžete přijít do našeho testovacího centra vyzkoušet si elektrickou koloběžku.

Vyzkoušejte, která z elektrických koloběžek je pro vás ta pravá!

Pokud se rozhodujete pro koupi elektrokoloběžky, je důležité nejprve si ji otestovat, abyste věděli, do čeho jdete. Naplánování zkušební jízdy by proto mělo být prvním krokem, které v tomto směru uděláte. Kontaktujte proto naše testovací centrum elektrických koloběžek v Boskovicích a objednejte si testovací jízdu ještě dnes!

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX