Carry Bright směrová a brzdová světla bezdrátová

Nejnovější verze blinkrů, kdy výrobce vyslechl přání zákazníků a vylepšil vše k dokonalosti.

Směrová světla jsou důležitou součástí pro bezpečnou jízdu na elektrické koloběžce či jízdním kole. Proto výrobce přináší několik vylepšení. Patří sem především zvýšení jasu a zvuková signalizace při aktivované funkci signalizace směru jízdy, jako další a hlavní vylepšení je KLAKSON.

Představení

Můžeme doručit do:
25.5.2024
Skladem
Značka: Carry Bright
1 999 Kč 1 652 Kč bez DPH 500 Kč / 1 ks
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

 

CARRY BRIGHT směrová a brzdová světla bezdrátová

Jízda na elektrické koloběžce by měla být bezpečná. Bezpečnost podpoří i směrová a brzdová světla. Ta jsou důležitou součástí každé elektrické koloběžky. My v UNICOOLTECH vám přinášíme vylepšenou verzi – Carry Bright směrová a brzdová světla bezdrátová. Nabízejí vyšší jas, a tím i bezpečnou jízdu při zhoršené viditelnosti. Další inovací je vyšší jas LED v blinkrech. Instalace světel je velmi snadná, a to díky tomu, že jsou bezdrátová. Kontrolu funkčnosti zajišťuje zvukový signál umístěný na ovládacím panelu. Světla jsou v černém barevném provedení, materiál je ABS a guma. Barva výstražného osvětlení je červená, směrového pak oranžová.

  • Na ovládacím panelu je zvukový signál, díky kterému máte jistotu, že vaše blinkry opravdu fungují.

 

Specifikace

Název: dálkový ovladač

Materiál: ABS + guma

Baterie: Nabíjecí

Barva: černá/červená

 

Specifikace

Název: světelný LED indikátor předního a zadního osvětlení

Materiál: ABS + guma

Baterie: 230 mA/h lithiová baterie

Barva osvětlení: červené (výstražné), oranžové (směrové)

Odolnost: IPX6

Barva: černá

 

Jelikož jsme oficiální distributor a servis značky Carry Bright pro ČR a SK, jsme schopni vám poskytnout support techniků při řešení závad nebo kompletní dostupnost náhradních dílů, a to i po více než 10 letech od nákupu. Naši zaměstnanci jsou školeni přímo výrobcem, takže vám dokážou odborně poradit.

Akce

Promo

Recenze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

My v UNICOOLTECH vám přinášíme vylepšenou verzi – Carry Bright směrová a brzdová světla bezdrátová. Nabízejí vyšší jas, a tím i bezpečnou jízdu při zhoršené viditelnosti. Další inovací je vyšší jas LED v blinkrech. Instalace světel je velmi snadná, a to díky tomu, že jsou bezdrátová.

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX