Legislativa

Veškeré elektrické koloběžky a motorky, které naleznete v nabídce našeho e-shopu i v naší kamenné prodejně, splňují zákonné požadavky vyhlášky o provozu na pozemních komunikacích v České republice. Jsme si dobře vědomi, že bezpečnost a dodržování předpisů jsou při výběru elektrické koloběžky či motorky jedním z nejdůležitějších parametrů, proto chceme naše zákazníky ujistit, že všechny námi prodávané produkty jsou legálně použitelné v provozu na silnicích v České republice.

Veškeré elektrické koloběžky, které prodáváme, jsou navíc konstrukčně sestaveny takovým způsobem, aby vyhovovaly zákonu o silničním provozu, který pro elektrické koloběžky používané na veřejných komunikacích stanovuje maximální jmenovitý výkon 250 W/1000 W a maximální rychlost 25 km/hod. S našimi elektrickými koloběžkami proto můžete jezdit nejen po silnici, ale i na cyklostezkách za stejných podmínek jako na kole.

Máte-li jakékoli dotazy ohledně souladu námi prodávaných produktů s právními předpisy, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám poskytneme další informace a pomůžeme vám vybrat správnou elektrickou koloběžku či motorku, která bude plně vyhovovat vašim požadavkům a potřebám.

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX