LAMAX E-Scooter S11600

Elektrická koloběžka s dojezdem 40 km

Doveze tě ještě dál než pěšky a do MHD se ti nechce? Naskoč na elektrickou koloběžku a rozjeď se ulicí rychlostí až 25 km/h. S dojezdem 40 kilometrů se nemusíš omezovat jen na své nejbližší okolí.

Silný 350W motor tě vytáhne do kopce a bezdušové 10˝ pneumatiky společně se zadním odpružením snadno přejedou dlažební kostky i další nerovnosti. Za šera a ve tmě budeš zářit díky jasnému světlu a bočním LED páskám a před každou překážkou tě zastaví spolehlivá kotoučovka.

Můžeme doručit do:
24.5.2024
Položka byla vyprodána…
Skladem dodání 1-3 dny
Značka: LAMAX
14 146 Kč 11 691 Kč bez DPH
Kategorie: Elektrické koloběžky
Položka byla vyprodána…
LAMAX E-Scooter S11600

Parametry E-Scooter S11600

LAMAX E-Scooter S11600
Výkon 350W - špičkově až 600W
LAMAX E-Scooter S11600
Váha 15kg
LAMAX E-Scooter S11600
Dojezd až 40 km
LAMAX E-Scooter S11600
Baterie 36V 11600mAh 417Wh
LAMAX E-Scooter S11600
Max. rychlost 25km/h
LAMAX E-Scooter S11600
Brzdy  Kotoučová lanková
LAMAX E-Scooter S11600
Nosnost 120 kg
LAMAX E-Scooter S11600
Pneumatiky 10"

Elektrická koloběžka LAMAX E-Scooter S11600

Proplouvej městem rychle, ekologicky a bez kolon. Elektrická koloběžka LAMAX E-Scooter S11600 tě dostane na místa, kam s autem ani motorkou nemůžeš. Funkce Rekuperace během jízdy z kopce a brzdění vrací část energie zpět do ohromné 11,6Ah baterie.

Díky Smart Power Managementu pak z koloběžky vymáčkneš mnohem více než u konkurence s obdobnými parametry a na jedno nabití ujedeš až 40 kilometrů. Koloběžka je vybavena automatickým tempomatem, který sám udrží nastavenou rychlost.

LAMAX E-Scooter S11600
LAMAX E-Scooter S11600

Více palců, větší pohodlí

Větší kola, než má LAMAX E-Scooter S11600, umožňují pohodlnější jízdu než na běžných koloběžkách. 10˝ pneumatiky jsou navíc bezdušové, což znamená, že se nemusíš bát defektu. Mechanická kotoučová brzda reaguje okamžitě na tvůj stisk, což zajišťuje rychlé a bezpečné zastavení. Odpružené zadní kolo pak dokonale eliminuje vibrace při jízdě po nerovném povrchu.

Vychytávky a bezpečí ve tmě

Řídit zatím musíš sám, ale o všechno ostatní se postarají technologie. Skrz mobilní appku koloběžku během vteřiny zamkneš nebo stejně jako na displeji zkontroluješ dojezd a vybereš jízdní režim.

LED světlo a stylové boční LED pásky zajistí, že tě ve tmě na silnici nikdo nepřehlédne, zato si užiješ jejich top design při každé jízdě.

LAMAX E-Scooter S11600

Výhody E-scooter S11600

LAMAX E-Scooter S11600

40 KM DOJEZD DÍKY SMART POWER MANAGMENTU

S takovou porcí kilometrů to cestou z práce nebo ze školy můžeš vzít klidně oklikou. Nebo si udělat výlet. Díky Smart Power Managementu z koloběžky vymáčkneš mnohem více než u konkurence s obdobnými parametry.
LAMAX E-Scooter S11600

SILNÝ 350 W MOTOR ZVLÁDNE I STOUPÁNÍ

Rychlá akcelerace a zdolávání kopců jsou pro koloběžku samozřejmostí. S pomocí vyššího výkonu 350 W se nezastavíš ani v 15° kopci. V těch prudších se neboj koloběžce trochu pomoct, baterka ti bude vděčná.
LAMAX E-Scooter S11600

MAXIMÁLKA 25 KM/H

Přepni na sportovní režim, užij si jízdu rychlostí až 25 km/h a vyhni se kolonám. Po městě dojedeš všude raz dva.
LAMAX E-Scooter S11600

10˝ BEZDEFEKTOVÁ KOLA A ODPRUŽENÍ

Pumpičku nech doma, tady defekt nehrozí. 10˝ bezdušové pneumatiky nikdy nepíchneš a odpružené zadní kolo zajistí hladkou jízdu na jakémkoliv povrchu. V klidu zůstává i zadní blatník, který jsme vyztužili odolnou kovovou konstrukcí.
LAMAX E-Scooter S11600

11 600 MAH BATERIE S REKUPERACÍ

Protáhni si každou jízdu díky rekuperaci. Během jízdy z kopce a brzdění se část energie vrací zpět do velkokapacitní 11 600 mAh baterky. Efektivní a ekologické.
LAMAX E-Scooter S11600

KOTOUČOVÁ BRZDA

Účinná kotoučovka tě spolehlivě zastaví na pár metrech. Ovládá se mechanickou páčkou, takže nedochází k žádné prodlevě a koloběžka začne brzdit ihned po stisknutí.
LAMAX E-Scooter S11600

MOBILNÍ APPKA

Měj svou koloběžku pod palcem. Z mobilní appky ji snadno zamkneš, nastavíš tempomat, upravíš maximálku, nebo zkontroluješ dojezd, statistiky a počet ujetých kilometrů.
LAMAX E-Scooter S11600

AUTOMATICKÝ TEMPOMAT

Po deseti vteřinách jízdy nad nastavenou rychlostí se zapne tempomat, takže můžeš pustit plyn – koloběžka pojede sama, dokud nepřibrzdíš. Ideální na rovné úseky třeba na cyklostezce. Tempomat můžeš kdykoliv vypnout v aplikaci.
LAMAX E-Scooter S11600

MAXIMUM POHODLÍ S VYŠŠÍMI ŘÍDÍTKY A HÁČKEM NA BATOH

Jízda není jen o tom, dostat se do cíle. Pro tvůj maximální komfort jsme na koloběžku přidali háček na tvou bagáž a řídítka vyvýšili, aby se snadno ovládala i vyšším lidem.
LAMAX E-Scooter S11600

REFLEXNÍ PRVKY

K hlavnímu LED světlu jsme přidali ještě bezpečnostní reflexní pásky po stranách kol, které společně se zadním světlem zaručí, že tě v noci nikdo nepřehlédne.
LAMAX E-Scooter S11600

LCD DISPLEJ

Na displeji máš vše, co potřebuješ – rychlost, stav baterie, a zvolený jízdní režim.
LAMAX E-Scooter S11600

VYCHYTANÝ DESIGN A ABS POVRCH

Styl je jedna věc, použitelnost druhá. Mysleli jsme na obě, proto mají řídítka i deska protiskluzovou ABS úpravu pro ten nejlepší grip a snadnou údržbu. Boční LED pásky zase skvěle vypadají a budeš vidět ve tmě.
LAMAX E-Scooter S11600

ECO A SPORT REŽIM

S volbou režimu si vždy zvolíš rychlost, kterou aktuálně potřebuješ. Pokud spěcháš, hodíš tam Sport a jedeš až 25 km/h. S ECO režimem si zase prodloužíš dojezd na maximum. Vše jde ještě upravovat přímo v aplikaci.
LAMAX E-Scooter S11600

SLOŽENO ZA 3 SEKUNDY

Díky inovovanému systému skládání je koloběžka pevnější než kdy dřív a přesto rychle složitelná.
LAMAX E-Scooter S11600

DVOJITÉ ODPRUŽENÍ ZADNÍHO KOLA

Díky zadnímu regulovatelnému odpružení na zadním kole budete mít mnohem větší komfort během jízdy a zároveň se tak zvýší životnost některých komponentů na koloběžce, které jsou právě těmito vibracemi nejvíce namáhány. Tyto dva pružinové tlumiče zajistí, že každý další kilometr bude jen příjemnější a vy se nemusíte obávat žádných městských nerovností.
LAMAX E-Scooter S11600

LEGÁLNÍ PROVOZ V ČR, SK

Koloběžka splňuje veškeré náležitosti pro provoz na pozemních komunikacích v ČR, SR stejně jako například jízdní kolo. Vždy dodržujte pravidla silničního provozu dána legislativou příslušného státu. Nezapomínejte na helmu a jiné ochranné pomůcky.
LAMAX E-Scooter S11600

PŘÍSLUŠENSTVÍ A KVALITNÍ SERVIS

Rozšiřte svou výbavu o helmu, bezpečnostní zámek, tašku, držák na telefon nebo jiné chytré doplňky přímo od LAMAX. Díky široké dostupnosti všech náhradních dílů vždy víte, že můžete jezdit bez starostí. V případě servisu máte dopředu garantované ceny oprav a zároveň víte, že Vám náš tým poradí, jak se o koloběžku správně starat. Specializovaný servis navíc obstará i veškeré mimozáruční opravy, jako například jednoduchou výměnu pneumatik.
Parametr Hodnota
Výkon 350 W (maximální okamžitý výkon až 600 W)
Maximální rychlost 25 km/h
2 režimy rychlosti ECO – max 18 km/h, Sportovní – max 25 km/h (možnost nastavení v APP)
Maximální dojezd 40 km*
Kola 10˝ (bezdušové pneumatiky – bezúdržbové a bezdefektové)
Brzdný systém mechanická kotoučová brzda
Barva černá
Hmotnost 15 kg
Materiál konstrukce hliník
Maximální nosnost 120 kg
Maximální úhel stoupání 15°
Rozměry (složená) 115 × 43 × 51 cm
Rozměry (rozložená) 115 × 43 × 120 cm
Výška řídítek 118 cm
Rozměry nášlapu 16 × 15 × 61 cm (výška, šířka, délka)
Doporučená požadavky na jezdce výška 130 – 190 cm, hmotnost <120 kg, věk 14 – 60 let**
LCD displej ANO (rychlost, stav baterie, LED osvětlení, rychlostní režim)
Výbava LED osvětlení, odpružení (lze nastavit tuhost odpružení), kotoučová brzda, zvonek, háček na batoh, zvonek
Dokoupitelné příslušenství sedlo, skořepinová brašna, držák na telefon a veškeré náhradní díly
Další funkce aplikace pro Android a iOS, tachometr, pojistka proti nechtěnému rozjezdu, volba rychlostního režimu, ukazatel stavu baterie, automatická rekuperace, automatické vypnutí
Funkce aplikace nastavení tempomatu, zámek, přepnutí režimů, ovládání LED světel, nastavení rychlostních limitů, stav baterie, teplota baterie, celková ujetá vzdálenost koloběžky, zbývající dojezd
Bezpečnostní prvky pojistka proti nechtěnému rozjezdu, LED osvětlení boční i přední, pomalejší ECO mód pro začátečníky a úsporu energie, zvýšená řídítka, odpružené zadní kolo, nemožnost nabíjet pokud je koloběžka zapnutá, zvonek, zámek, 100% legální pro provoz v ČR/SK a většině států EU
Typ baterie Lithiová baterie
Napětí 36 V
Kapacita baterie 11 600 mAh (417 Wh)
Doba nabíjení 5-6 h (42 V ~ 2 A nabíječka)
Provozní teplota 5°C – 50°C
Nabíjecí teplota 0°C – 40°C
Skladovací teplota 5°C – 25°C
Skladovací vlhkost 5 % - 85 %, nekondenzující
Bezpečnostní prvky baterie ochrana proti zkratu, ochrana proti přehřátí, přepěťová ochrana, ochrana proti podbití a přebití

 Připomenutí

- Před použitím je důležité pečlivě přečíst návod k použití.

- Nesprávné použití výrobku může mít za následek vážné zranění.

- Dodržujte prosím aktuální dopravní předpisy.

- Ujistěte se, že vždy nosíte bezpečnostní vybavení (helma, rukavice, chrániče).

- Zakázané použití pro osoby mladší 12 let.

- Prosím, provádějte pravidelnou údržbu vašeho stroje.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX