Segway eScooter E300SE

Můžeme doručit do:
24.5.2024
Skladem dodání 1-3 dny
Značka: Segway-Ninebot
139 990 Kč 115 694 Kč bez DPH 139 990 Kč / 1 ks
Kategorie: Elektrické motorky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 127 kg
Segway eScooter E300SE

Parametry Segway eScooter E300SE

Segway eScooter E300SE
Výkon 10 kW (200Nm)
Segway eScooter E300SE
Váha 127 kg
Segway eScooter E300SE
Dojezd 130 km
Segway eScooter E300SE
Baterie 4 000 Wh (6 000Wh volitelně)
Segway eScooter E300SE
Max. rychlost 100 km/h
Segway eScooter E300SE
Brzdy  Hydraulické 
Segway eScooter E300SE
Nosnost 280 kg
Segway eScooter E300SE
Pneumatiky

Segway eScooter E300SE. Cestujte 1. třídou!

Segway jako největší výrobce osobní elektrické mobility na světě představuje elektrické skútry pro 21. století. Nová generace skútru je inteligentní, doslova prošpikovaná nejmodernější technologií s permanentní konektivitou v mobilní síti (IOT).

Špičkové zpracování, design, odolnost a zákaznické služby jsou společným jmenovatelem všech produktů značky Segway. Segway eScooter E300SE je fenomenální stroj, který nabízí špičkové jízdní vlastnosti a je doslova prošpikovaný technologiemi.

Elektrické skútry a mopedy Segway

Přidejte se k novému způsobu dopravy výběrem elektrického skútru nebo mopedu. Přechod ze spalovacího motoru na elektrický je efektivnější, ekonomičtější, udržitelný a zábavnější.

Elektrické skútry a mopedy Segway jsou ekologickým řešením přepravy na krátké a střední vzdálenosti. Náklady na ujetí 100km přitom nepřesáhnou 8 Kč.

Ochrana proti krádeži - AHRS

Permanentní mobilní konektivita a přijímač GPS zajišťují neustálý monitoring stavu a polohy skútru. Díky pokročilé ochraně proti krádeži máte klidné spaní. Jakmile dojde k podezřelému chování, systém okamžitě hlásí jeho polohu v aplikaci a aktivuje alarm.

Majitel má též možnost v případě zcizení dálkově vyřadit z provozu odcizený stroj a jeho baterii. Aplikace umí dálkově odemknout skútr například pro kamarády a ovládat klakson i světla, například na velkém podzemním parkovišti.

Křišťálová palubní deska

Elektrický skútr E300SE má vysoce kontrastní plnobarevný LED displej s křišťálovým efektem. Na palubní desce jsou vyobrazeny veškeré nezbytné provozní informace. Dojezd, zvolený jízdní režim apod. Navíc si můžete vzhled palubního displeje přizpůsobit v aplikaci Segway-Ninebot.

Bezklíčkový systém Air-Lock

Systém Air-Lock umožňuje pohodlné zamknutí a odemknutí skútru bez nutnosti vytahovat chytrý telefon z kapsy. Skútr se automaticky zamkne, když z něj slezete a odejdete. Stejně tak se odemkne, jakmile se k němu přiblížíte v rozsahu 2 až 10 metrů.

Jednou z možností ovládání je použití dálkového ovladače nebo klasického klíče, což zajišťuje flexibilitu a pohodlí při používání tohoto inovativního systému.

Podporuje třetí volitelnou baterii

Standardně je model E300SE vybaven 2 bateriemi každá o kapacitě 2000 WH. Volitelně můžete přidat 3. baterii pro zvýšení dojezdu o 50 % (3. baterie se prodává samostatně).

LED MATRIX světlomet

Segway eScooter E125S je vybaven výkonnými LED MATRIX světlomety nové generace, které sdružují několik funkcí. Působivý výkon vás nenechá nikdy ve stíchu. Navíc naprosto skvěle vypadají!

Skutečně plnohodnotné ABS

Elektrické skútry Segway jsou v době představení jedinými na trhu s plnohodnotným systémem ABS. Tuhost rámu a kvalita zpracování maximalizují pasivní bezpečnost, na kterou je u Segwaye kladen vždy maximální důraz. Skvěle zpracovaný podvozek poskytuje výborný komfort v městském terénu.

Pohodlná jízda v proměnlivých podmínkách

Výtečný podvozek se plně přizpůsobí různým jízdním podmínkám. Pohodlná a stabilní jízda je zajištěna díky kvalitnímu tlumení.

Přední tlumič je vybaven hydraulickým systémem s pružinou, který dokonale absorbuje nerovnosti terénu a zajišťuje plynulou jízdu.

Zadní tlumič je předpjatý a nastavitelný, což umožňuje individuální nastavení tlumení podle potřeb řidiče. Díky stlačenému dusíku a pružině je zaručena optimální odezva tlumení.

Zlatý trojúhelník

Zlatý trojúhelník přináší rovnováhu, aby byl váš posed při jízdě co nejpříjemnější, pohodlný a bezpečný. Baterie je umístěna v základně pod chodidly jezdce, což snižuje těžiště a zajišťuje stabilnější a bezpečnější jízdu.

Umístění baterie pod chodidly jezdce je klíčové pro lepší ovladatelnost a pohodlí při každodenním používání. Díky tomu je zlatý trojúhelník ideální volbou pro každého, kdo hledá spolehlivý a bezpečný způsob dopravy.

SMART aplikace, SMART Segway eScooter

  • Nabitá funkcemi, které zlepší váš den
  • Připojená přes Bluetooth nebo přes mobilní datovou síť
  • Dálkové odemykání a zamykání, například pro vaše kamarády
  • Detailní jizdní data včetně analýzy dopravní situace
  • Pamatuje si, kde parkujete
  • Zasílá oznámení o podezřelém jednání a umožňuje sledování pomocí integrované GPS
  • Upozorní vás dálkově na nízký stav baterie
  • Umožňuje vám na dálku odemknout úložný prostor, rozsvítit světla či zahoukat
  • A ještě mnohem více...
SpecifikaceHodnota
Maximální rychlost100 km/h
Maximální dojezd130 km
Kapacita baterie4 000 Wh (6 000Wh volitelně)
Nosnost280 kg
AHRSAno
RideyGoAno
Air-LockAno
Výkon10 kW
Váha127 kg
Záruka2 roky

Připomenutí

- Před použitím je důležité pečlivě přečíst návod k použití.

- Nesprávné použití výrobku může mít za následek vážné zranění.

- Dodržujte prosím aktuální dopravní předpisy.

- Ujistěte se, že vždy nosíte bezpečnostní vybavení (helma, rukavice, chrániče).

- Zakázané použití pro osoby mladší 12 let.

- Prosím, provádějte pravidelnou údržbu vašeho stroje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX