INOKIM QUICK 4

Elektrokoloběžka Inokim Quick 4 je vybavena motorem 600 W a baterií Samsung 52V 16 Ah. Díky tomu dosahuje rychlostí až 45km/h, proto se v městských dopravních zácpách dostanete rychle a pohodlně kamkoli chcete. 

Položka byla vyprodána…
Objednáno
Značka: INOKIM
33 990 Kč 28 091 Kč bez DPH 33 990 Kč / 1 ks
Kategorie: Elektrické koloběžky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 21 kg
Aretační háček sloupce řízení: NE
Barva: červená, Bílá
Brzd. kotouče (průměr): 140mm
Carbon: NE
CE certifikát: ANO
COC certifikát: ANO
Články baterie: 18650
Dojezd: 41 - 70 Km
Maximální rychlost: do 60 km/h
Možnost zapojení externí baterie do konektoru: NE
Nosnost: do 100 Kg
PMT: NE
Pneu: Dušové
Přetaktování controlleru double click: NE
Rychlonabíjecí nabíječka v základním balení: NE
Tlumič řízení: NE
Určení: Město
Váha: 21 - 35 Kg
Velikost baterie: do 18 Ah
Velikost kol: 10''
Volty: 52V
Výkon špičkový: do 2000W
Změna tuhosti odpružení: NE
Položka byla vyprodána…
INOKIM QUICK 4

Parametry Inokim Quick 4

INOKIM QUICK 4
Výkon 600 W
INOKIM QUICK 4
Váha 21 kg
INOKIM QUICK 4
Dojezd 70 km
INOKIM QUICK 4
Baterie 52V 16Ah 832 Wh Samsung
INOKIM QUICK 4
Max. rychlost 40 km/h
INOKIM QUICK 4
Brzdy  Bubnové
Ninebot eKickScooter ZING A6
Nosnost   100 kg
Ninebot eKickScooter ZING A6
Pneumatiky   10" x 2,5" bez duše

Elektrokoloběžka Inokim Quick 4

Elektrická koloběžka Inokim Quick 4 je ideální společník do městského provozu i do přírody. Pohodlně, rychle a bezpečně vás doveze tam, kam právě potřebujete. Oproti jiným elektrokoloběžkám s podobným výkonem a výbavou je mnohem lehčí, takže se snadněji přenáší – snížení hmotnosti však rozhodně není na úkor pevnosti či bezpečnosti. Právě naopak – kostra elektrokoloběžky Inokim Quick 4 je vyrobena z pevné duralové slitiny, používané v leteckém průmyslu. Je perfektně vyvážená a poskytuje bezpečí a jízdní komfort i při vyšších rychlostech. Beztrubková konstrukce představce zajišťuje, že se řídítka ani po delším používání neviklají, což bývá problém u některých konkurenčních koloběžek.

Výkon a rychlost

Elektrokoloběžka Inokim Quick 4 je vybavena motorem o výkonu 600 W, který jí umožní dosáhnout rychlosti až 45 km/h a velmi dobré akcelerace. Díky tomu se v městských dopravních zácpách dostanete rychle a pohodlně kamkoli chcete. Díky kapacitě kvalitní baterie Samsung 52 V 16 Ah se nemusíte bát, že vám dojde energie dříve než po ujetí 70 kilometrů.

Buďte v bezpečí i při vyšších rychlostech

U elektrických koloběžek, které dosahují poměrně vysokých rychlostí, je velmi důležité dokázat rychle a bezpečně zastavit. V případě Inokim Quick 4 se můžete spolehnout na zcela uzavřené bubnové brzdy. Přestože se lze setkat s názory, že bubnové brzdy jsou horší než kotoučové, protože jde o starší technologii, při správném použití mají moderní bubnové brzdy proti kotoučovým obrovské výhody. Jsou uzavřené, takže se nikdy nenamočí (a tudíž nikdy neztratí výkon kvůli vlhkým brzdovým destičkám), neotloukají se o obrubníky jako otevřené kotoučové brzdy, nepulzují kvůli ohnutým kotoučům a nevyžadují žádnou pravidelnou údržbu a seřizování. Prostě vždy spolehlivě fungují.

Pohodlná jízda i na nerovném terénu

Každý rád jezdí po hladkém, rovném, suchém asfaltu, který vidíme v reklamách na koloběžky. Bohužel, naše města nabízejí i mnohem horší povrchy – a co teprve, když s koloběžkou vyrazíte do přírody! Kvalita odpružení včetně podvozku je okamžitě znát. U elektrokoloběžky Inokim Quick 4 naštěstí nemusíte mít obavy ani z hrbolatého terénu – větší 10" kola se vzduchem plněnými pneumatikami se postarají o absorpci nárazů a vibrací, v čemž jim pomáhá dvojité odpružení kyvné vidlice.

Důraz na detail

Prakticky všechny části elektrokoloběžky Inokim Quick 4 jsou podřízeny snaze o co nejergonomičtější a nejbezpečnější provoz. Skládací mechanismus koloběžky je vyztužený a opatřený kvalitním bezpečnostním zámkem, který zajistí, že se koloběžka nemůže složit, dokud nevysunete pojistku. Další věcí, které si na Inokim Quick 4 všimnete, je minimální počet svařovaných součástí. Téměř všechny části jsou vyrobeny z masivního kusu duralové slitiny, což dodává celé konstrukci neobyčejnou pevnost a odolnost.
Dokonce i menší detaily, jako je vodotěsný kryt nad spínačem zapnutí, nebo skutečnost, že koloběžka startuje v režimu "parkování", aby někdo omylem nesešlápl plyn dříve, než je připraven se rozjet, pomáhají zvyšovat bezpečnostní aspekty této koloběžky.

Inokim Quick 4 – váš partner do města i do přírody

Elektrická koloběžka Inokim Quick 4 je ideálním dopravním prostředkem na dojíždění do práce, na nákup či na výlety. Mezi její hlavní přednosti patří neuvěřitelná praktičnost – koloběžka je lehká, takže se s ní dá snadno manipulovat a ve složeném stavu jsou její rozměry velice kompaktní, takže ji snadno přepravíte autem, vlakem či autobusem. Výrobce klade vysoký důraz na odolnost a bezúdržbovost – vše je vymyšleno tak, abyste se kromě nabíjení nemuseli o koloběžku nijak zvlášť starat. S největší pravděpodobností vám vydrží mnohem déle než konkurenční výrobky, takže se její koupě rozhodně vyplatí. 

Typ modelu Inokim Quick 4
Motor
Motor zadního náboje s trvalým výkonem 600 W
Baterie
52V 16Ah (832 Wh) články Samsung
Doba nabíjení
8–10 hodin
Maximální dojezd

Až 70 km
(dosah se může lišit v závislosti na hmotnosti jezdce, jízdním chování, teplotě a stavu vozovky)
Maximální rychlost
40 km/h
Pneumatiky
10" x 2,5"
Brzdový systém
Bezúdržbové přední a zadní bubnové brzdy
Odpružení
Přední a zadní odpružení s kyvnou vidlicí a tlumičem pérování
Maximální zatížení
100 kg
Hmotnost koloběžky
asi 21 kg
Doplňky:

Přední a zadní světla, LED displej s funkcí "parkování", plynová rukojeť, počítadlo ujetých kilometrů, zvonek, USB nabíječka, bezpečnostní zámek skládacího mechanismu.


 
Připomenutí

- Před použitím je důležité pečlivě přečíst návod k použití.

- Nesprávné použití výrobku může mít za následek vážné zranění.

- Dodržujte prosím aktuální dopravní předpisy.

- Ujistěte se, že vždy nosíte bezpečnostní vybavení (helma, rukavice, chrániče).

- Zakázané použití pro osoby mladší 12 let.

- Prosím, provádějte pravidelnou údržbu vašeho stroje.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX